En Başarılı Teknik Direktör Kimdir?

En İyisi?

• Guardiola

Oy: 10 25,6%
  • Klopp

Oy: 15 38,5%
  • Zidane

Oy: 10 25,6%
  • Mourinho

Oy: 4 10,3%

• Oy verenlerin toplamı
    39
İroni diyeceğine araştırma zahmetinde bulunsaydın keşke...
Arkadaşım sen şaka mısın? Aslında adamın ne kadar kötü bir teknik direktör olduğunu belirtmek amacıyla yorum yaptım. Anlamadın diye de ironi yazıp kelimenin anlamını belirten linkini verdim. Sen hala ne anlatıyorsun araştırma zahmeti falan. Sizin kadar insanı yoran adam görmedim.

Arkadaşım sen şaka mısın? Aslında adamın ne kadar kötü bir teknik direktör olduğunu belirtmek amacıyla yorum yaptım. Anlamadın diye de ironi yazıp kelimenin anlamını belirten linkini verdim. Sen hala ne anlatıyorsun araştırma zahmeti falan. Sizin kadar insanı yoran adam görmedim.
Fatih Terim kötü bir teknik direktör mü ? Güzel kafa.

Evet öyle. Milan'da lobiye yenilmedi sadece. Böyle bir anket içinse fazlasıyla aşağıda kalıyor.
Anketten bahsetmiyorum Fatih Terime başarısız demek saçmalıktır Milan da sadece 13 maça çıkabildi eğer gerekli süre tanınsaydı çok daha iş yapardı Florentina da yaptıklarını söylemiyorum bile İtalyanlar bile Grande diye hitap ediyor bunlara ek bir Uefa kupası ve Türkiye de de sizin yaşınız kadar kupası var azıcık objektif olun.

Fatih Terim kötü bir teknik direktör mü ? Güzel kafa.
Galatasaray'lı olmayanlar için genelde öyle. Ligde 8. şampiyonluğunu yaşamış, en yakın rakibi 4 şampiyonluk görebilmiş.

1996'da ilk defa Milli takım Avrupa Şampiyonasına Terim ile katıldı. 1996-2000 yılları arasında 4 sene üst üste şampiyon oldu ve o takım finalde Arsenal'i yenerek UEFA kupasını aldı. Ertesi sene aynı takım Real Madrid'i yenerek Süper Kupa'yı kazandı. Ardından Terim Fiorentina'ya gitti takımı ligde tuttu ve İtalya Kupasında Finale çıkardı, final maçından önce istifaya zorlandı. Binlerce Fiorentina taraftarı Terim'in evinin önüne yığıldı gitme dedi. Milan kariyeri ise tamamen oyuncuların takımda Terim'i istememesi ile alakalı, bunu geçen sene Morinho'yu Manu'dan yollayan oyuncularda da gördük. :) 4 sene üst üste şampiyon olan takımdan 9 kişinin ilk 11'de yer aldığı milli takım 2002'de Dünya üçüncüsü oldu. Fatih Terim ile A Milli Takım 2008 Avrupa Şampiyonasına katıldı ve finali elinden kaçırdı. 2011-2013 arasında Galatasaray'a gelen Terim yine 2 sene üst üste Şampiyon oldu. Ünal Aysal ile anlaşamayan Terim Milli takıma geri döndü ve 2016'da Terim yönetimindeki A Milli takım Avrupa Şampiyonasına gitti ancak oyuncuların prim kavgası yüzünden takım orada başarı gösteremedi. Son olarak 1,5 sezona 2 şampiyonluk ve 1 Türkiye kupası sığdırdı.

Terim hakkında konuşurken tamam bu listeye giremez ama küçük görmenin de kıskançlık ve çekememezlik olduğu çok açık.

Galatasaray'lı olmayanlar için genelde öyle. Ligde 8. şampiyonluğunu yaşamış, en yakın rakibi 4 şampiyonluk görebilmiş.

1996'da ilk defa Milli takım Avrupa Şampiyonasına Terim ile katıldı. 1996-2000 yılları arasında 4 sene üst üste şampiyon oldu ve o takım finalde Arsenal'i yenerek UEFA kupasını aldı. Ertesi sene aynı takım Real Madrid'i yenerek Süper Kupa'yı kazandı. Ardından Terim Fiorentina'ya gitti takımı ligde tuttu ve İtalya Kupasında Finale çıkardı, final maçından önce istifaya zorlandı. Binlerce Fiorentina taraftarı Terim'in evinin önüne yığıldı gitme dedi. Milan kariyeri ise tamamen oyuncuların takımda Terim'i istememesi ile alakalı, bunu geçen sene Morinho'Yu Manu'dan yollayan oyuncularda da gördük. :) 4 sene üst üste şampiyon olan takımdan 9 kişinin ilk 11'de yer aldığı milli takım 2002'de Dünya üçüncüsü oldu. Fatih Terim ile A Milli Takım 2008 Avrupa Şampiyonasına katıldı ve finali elinden kaçırdı. 2011-2013 arasında Galatasaray'a gelen Terim yine 2 sene üst üste Şampiyon oldu. Ünal Aysal ile anlaşamayan Terim Milli takıma geri döndü ve 2016'da Terim yönetimindeki A Milli takım Avrupa Şampiyonasına gitti ancak oyuncuların prim kavgası yüzünden takım orada başarı gösteremedi. Son olarak 1,5 sezona 2 şampiyonluk ve 1 Türkiye kupası sığdırdı.

Terim hakkında konuşurken tamam bu listeye giremez ama küçük görmenin de kıskançlık ve çekememezlik olduğu çok açık.
Elinize sağlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı