En beğendiğiniz enerjik şarkı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Beni her zaman moda sokan bir şarkıdır 👍
Klibi de sözleri de çok hoş ve anlamlı, gerçekten beğeniyorum.
Screenshot_20190903_024721.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunun üstüne bir şey tanımam. Bunu açınca tek başıma AK alıp shorttan A'ya saldırıp herkesi temizleyebiliyorum.

Araba kullanırken dinlemeyin 🤕

Bu daha tehlikeli hocam, bi anda kendinizi sokak yarışında BMW'nizle gazı köklerken, arkanızda polislerle falan bulabilirsiniz :)

Enerjik sarki diye acilmis baslik, ben jenerik anladim, iyi mi? Enerjik olmasa da en iyi jenerik. Mesaji silemiyoruz, kalsin degistirmeyeyim bari. Belki bir kac kisi merak eder animeyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı