En Çok Beğendiğiniz PlayStation Kasası Hangisi?

Makaleler
3
Daha fazla  
Merhabalar, sohbet havasında açtığım bir konudur. Deneyimlerinizi de paylaşırsanız süper olur. Benim örneğin PS5 kasası şu anda en çok beğendiğim kasa. İlk lansmanda gördüğümde bu ne be demiştim. Aynı şeyi DualSense için de demiştim. İlk baş alışamasam da kullanırken gözüm alıştı. Şu an en çok bu hoşuma gitmeye başladı.
Siz şu ana kadar çıkmış Slim, Fat vs. arasından tüm PS'leri göz önüne aldığınızda hoşunuza giden tasarım hangisiydi?

PS4 FAT. Kendim de kullanıyorum, Pro da kullandım, Slim de. FAT kasası en şıkı. PS5'ler de güzel ama çok büyükler. XSX, PS5'ten daha iyi bence.

Merhabalar, sohbet havasında açtığım bir konudur. Deneyimlerinizi de paylaşırsanız süper olur. Benim örneğin PS5 kasası şu anda en çok beğendiğim kasa. İlk lansmanda gördüğümde bu ne be demiştim. Aynı şeyi dualsense için de demiştim. İlk baş alışamasam da kullanırken gözüm alıştı. Şu an en çok bu hoşuma gitmeye başladı.
Siz şu ana kadar çıkmış Slim, fat vs. arasından tüm PS'leri göz önüne aldığınızda hoşunuza giden tasarım hangisiydi?

PS 3 Slim kasası.

1617052459071.png

Evet o kasayı beğeniyorum ama kalın ve sanki çakma PS3 duruşu var gibi geliyor. PS3 süper Slim vardı bende. Onda da CD takma yeri sürgülüydü eski PS1'leri andırdığı için o kısmını beğenmiyordum. PS3 fatın tasarımı bence çirkindi kocaman oval ve üstünde " PlayStation 3 " yazıyordu kocaman :)

Geri
Yukarı