PlayStation 4 çok ısınıyor

Hamc

Decapat
2016-17 civarı almıştık yaklaşık olarak da 1.5 yıldır düzenli kullanmıyorum. İlk defa dün temizledim dağları çok ses çıkarıyor diye. Ses geçti gibi fakat sıcaklık devam ediyor. Sebebi ne olabilir? Hava sıcaklığından dolayı mı?

2016-17 civarı almıştık yaklaşık olarak da 1.5 yıldır düzenli kullanmıyorum. İlk defa dün temizledim dağları çok ses çıkarıyor diye. Ses geçti gibi fakat sıcaklık devam ediyor. Sebebi ne olabilir? Hava sıcaklığından dolayı mı?
Hava sıcaklığı da etkili. Ayrıca playstationlarda da termal macun oluyor, termal macun işinizi çözer.

Tam olarak neresi ısınıyor kablo takılan yer ise orası normal orada power supply da var.
Fanın üstü.

Slim modelinin ısınması normal olabilir eğer daha yeni oyunlar oynuyorsanız konsol kaldırmakta daha çok zorlandığından ısınır ama eski oyunlar oynuyorsanız bilemem.
Uncharted Nathan Drake Collection ve Days Gone var elimde. İkisinde de oluyor.

Fanın üstü.

Uncharted Nathan Drake Collection ve Days Gone var elimde. İkisinde de oluyor.

Hocam ısınma sorununun en büyük nedeni macunun kuruması. Siz macunu yenileyin veya yeniletin sorununuz çözülmeli. Temizliğini de yapmışsın mis gibi kullanırsın. Bakım yaptırdıktan sonra benim PS4 Slim GoW ragnarok oyununda ısınmıyordu. Kaldırıp kaldırmama olayı değil yani olay.

Hocam ısınma sorununun en büyük nedeni macunun kuruması. Siz macunu yenileyin veya yeniletin sorununuz çözülmeli. Temizliğini de yapmışsın mis gibi kullanırsın. Bakım yaptırdıktan sonra benim PS4 Slim GoW ragnarok oyununda ısınmıyordu. Kaldırıp kaldırmama olayı değil yani olay.
Tamamdır. Teşekkürler.

Geri
Yukarı