En çok güldüğünüz olay?

Geçen sene staj için 3 arkadaş görüşmeye gittik, karşımızdaki kişi bana ve yakın arkadaşıma muhasebe işine girerseniz ne yapacağımızı sordu, düzgünce anlattık, son olan arkadaşımada sordu, saçma sapan cevaplar verdi, kendimi zor tutuyorum öleceğim gülmekten, öyle böyle bitti mülakat. Eve gittim mesaj geldi, benimle yakın arkadaşın ismi yazıyor, hemen iletişime geçtim, son arkadaşı aradım, senin staj için yaş olduğunu söyledim, ağlamaya başladı, Allah affetsin öyle güldüm, öyle güldumki ağladım resmen.

Uzun uğraşlar sonucu bitirdiğimiz teknoloji tasarım projesinde (akıllı ev) geriye bir tek elektronik devrenin eklenmesi kalmıştı ve onu da öğretmenin yapması gerekiyordu. Projeyi öğretmene uzattık. Ortam sessizdi ve iki öğretmen daha yapılışını izliyordu. Ciddi bir şekilde devreyi evin içine eklemeye çalışan öğretmenin, evin içindeki mobilyaları yıkıp dökmesini izledik. Şaftı kayan mobilyalardan bir tanesi de arkadaşımın zar zor bir araya getirdiği çamaşır makinesiydi. Tavanı çıkan çamaşır makinesini görünce sınıfın bir köşesine gidip gülmeye başlamıştım.

En çok güldüğüm olayı bilemiyorum. Güldüğüm bir olayı söyleyebilirim. Arkadaşımla bankta oturuyorduk. Hüptirikle hüptürüyorduk. İki küçük kız vardı. Bebek arabasıyla iterek gidiyorlardı. Bebek arabasında oyuncak bebek vardı falan vardı. Ne odluğunu anlamadan gülme krizine geçtim. Pek çok gülünecek bir şey değil ama gülme krizine geçirdim. (Türkçem kötü de. Paragraf'ı yazabildim mi?)

Bu elemana çok gülüyorum. FX 8350'ye buldozer kadar güçlü demesi ve Vatan'dan fiyat belirlemesi bir hayli komedi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video ve izleyici kitlesi incelemeye alınmalı. :D Nasıl becerdiyse 10 senelik ürünleri kullanmış.

Bir sürü var ama hepsi yazıyla anlatılmayacak olaylar. Gözle görmek gerekir yani.
Sosyal içerisinde şu, mesajdaki sadeliğe kahkaha atmıştım.

Olay olarak değil de burada güldüğüm konuları atayım.

O zamanlar bu tarz konular çok açılıyordu, adeta troll makinası idim, iyi ki azaldı böyle konular.

Bir sürü var ama hepsi yazıyla anlatılmayacak olaylar. Gözle görmek gerekir yani.
Sosyal içerisinde şu, mesajdaki sadeliğe kahkaha atmıştım.
Örnek verilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı