En çok istediğiniz oyun 5000 TL olsa yine alır mıydınız?

En çok istediğiniz oyun 5000 TL olsa yine alır mıydınız?

• Evet

• Hayır satın almam ve kesinlikle korsan da oynamam

• Hayır satın almam ancak korsan oynarım

• Hayır satın almam ancak korsan konusunda kararsızım

• Tamamen kararsızım

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Çok beklediğiniz bir oyun var çıkmasını dört gözle bekliyorsunuz ama misal yıllardır çıkmıyor ancak sonunda çıkacak oyunun çıkması için veremeyeceğiniz bir şey yok diyelim ancak oyun çok uçuk bir fiyattan çıkıyor günümüz misaliyle 5000 TL olsun. Bugün için 5000 TL çok uçuk bir sayı. O oyunu satın alır mıydınız?

Çok beklediğiniz bir oyun var çıkmasını dört gözle bekliyorsunuz ama misal yıllardır çıkmıyor ancak sonunda çıkacak oyunun çıkması için veremeyeceğiniz bir şey yok diyelim ancak oyun çok uçuk bir fiyattan çıkıyor günümüz misaliyle 5000 TL olsun. Bugün için 5000 TL çok uçuk bir sayı. O oyunu satın alır mıydınız?
Aboo, zor soru. Sanırım almazdım. Oyundan kendimi somutlamaya, videolarını falan izlememeye çalışırdım. Ama güzel bir indirim (1500 - 2000) olursa olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir örnek verebilirim; bundan 7 sene önce Uncharted 4 yeni çıkmıştı ve bir PS4'te oynamıştım. Yıllar boyunca PC'ye çıkmasını bekledim, çıktı ama oyunu 60+ FPS oynayacak bir bilgisayarım yoktu. Sonra bilgisayarımı yükselttim ve aldım. Oyun benim için çok özel olduğu için 5000 TL verebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı