En çok izlediğiniz YouTube kanalı hangisi?

Enis Kirazoğlu. Bu videosunu izledikten sonra takip etmeye başladım kendisini ve son 3 yılda neredeyse her videosunu izlemişimdir.

Herkes kanal ismi veriyor, keşke onun yerine kanalın ne tarz içerikler ürettiği ve örnek bir videoyu paylaşsalar. Belki işe yarar bir kanal bulup faydalanırım ümidiyle girdim ama tek tek bütün isimleri youtubeda aratmak zor. Keşke konu formatı baştan bu şekilde açılsaydı.

Herkes kanal ismi veriyor, keşke onun yerine kanalın ne tarz içerikler ürettiği ve örnek bir videoyu paylaşsalar. Belki işe yarar bir kanal bulup faydalanırım ümidiyle girdim ama tek tek bütün isimleri youtubeda aratmak zor. Keşke konu formatı baştan bu şekilde açılsaydı.
Amerikalı Aynasız; ABD'de Birçok seviyede polislik yapmış eski FBI ajanı, birçok body cam videosunu yorumluyor 2005 yılından beri ABD'de samimi adam öneririm.
DemolitionRanch; Silahlar ile ilgili videolar çekiyor, öğretici olsa bile olay bir şeyler denemek izlemek sarıyor, bu arada adam ABD'li videoları İngilizce ona göre bakarsınız.
İnce İşler; Cinsellik ve ilişki tavsiyeleri veriyor, gayet eğitici bir kanal ve güzel bir samimiyeti var kesinlikle öneririm.

Arda the gamer, Enis kirazoglu orkun ısıtmak vb

Yeni konular

Geri
Yukarı