En çok kullanılan Linux dağıtımları

İşlemci ve RAM düşükse Gnome masaüstü kasar. Linux Mint Mate veya Debian Mate öneririm.
2GB RAM varmış.
MX Linux kurun.
MX Linux da oyun oynar mıyım film izler miyim? Sistemimi paylaştım sizle. Linux Mint Xfce yüklemiştim Ağır oyunlar kasıyordu windows da çalışan oyun Linux Mint Xfce de kasıyor.

MX Linux da oyun oynar mıyım film izler miyim? Sistemimi paylaştım sizle. Linux Mint Xfce yüklemiştim Ağır oyunlar kasıyordu windows da çalışan oyun Linux Mint Xfce de kasıyor.
Oyundan anlamam. Sizin donanım için de oyun hakkında iddialı olamam.
Xfce masaüstü için MX Linux en çok tercih edilen dağıtım.

Arkadaşlar kafam karıştı. MX Linux mu PopOs mu Linux Mint Xfce mi herkes başka bir şey diyor. Ben oyun oynayacağım. Film izleyeceğim. Hangisini kurayım?
Pop!_OS biraz daha iyi sistemler için bir OS. Linux Mint Xfce iyidir ama sürücüleri kurduğunuz halde böyleyse tek seçenek MX Linux.

Pop!_OS biraz daha iyi sistemler için bir OS. Linux Mint Xfce iyidir ama sürücüleri kurduğunuz halde böyleyse tek seçenek MX Linux.
Zorin OS kurmuştum beğenmedim. Yavaş açılıyor. Menü de kapama butonu yok sadece oturumu kapat diyor. MX Linux da oyun oynar mıym film izler miyim? Nereden indirebilirim MX Linuxu?

Yeni konular

Geri
Yukarı