En Çok Uyarı Yediğiniz Kural

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uygunsuz Üslup, Diğer Üyelere Hakaret.
Son 8 uyarımın 6'sı...

Bağlaç ve gereksiz mesajlar uyarıları fazlaymış. Çoğu yediğim ceza haklı bir şekilde verilmiştir ancak bu demek değil ki haksız ceza hiç yemedik. Özellikle geçmiş zamanda olan egolu moderatörlerden bilhassa gereksiz uyarı almıştık. Bazıları silindi, bazıları göz ardı edildi ama önemli değil. Burada adaleti temsil eden kişilerin kişisel meseleleri bırakıp tarafsız davranması lazım. Tabii ki bunu da her insandan bekleyemiyoruz :)

De/da ve baslikta nokta kullanmaktan. :D
Bağlaç ve gereksiz mesajlar uyarıları fazlaymış. Çoğu yediğim ceza haklı bir şekilde verilmiştir ancak bu demek değil ki haksız ceza hiç yemedik. Özellikle geçmiş zamanda olan egolu moderatörlerden bilhassa gereksiz uyarı almıştık. Bazıları silindi, bazıları göz ardı edildi ama önemli değil. Burada adaleti temsil eden kişilerin kişisel meseleleri bırakıp tarafsız davranması lazım. Tabii ki bunu da her insandan bekleyemiyoruz :)
Mr.Acar ne zaman online olsa direkt ban yiyorum. Hehehe. :D Gecen gun 4 gun ban yemiştim, baktim kim diye. Mr.Acar online. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazım yanlışları genellikle. Modlarin ruh haline bağlı combo da yapabilir, daha affedici de olabilir.

Bu nedir arkadaş? :D Şaka gibi daha yeni gördüm. Tehdit ne alaka ya. :D
66.jpg

Yazım Yanlışı Olan Mesajı Alıntılama
Bu sebepten 10'dan fazla ceza almışımdır ahaha :)
Etiketlemeyi sevmiyorum hala :rolleyes:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı