En Çok Uyarı Yediğiniz Kural

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yazım yanlışı olan mesajı alıntılama. Ama bunları da alalı 1 sene falan olmuş. Art arda ceza 2017 yazlarında falan yemişim. İyi gene iyi. :) Tabii ders çıkarıyor insan. Bu ceza yüzünden birine direkt olarak mesaj atacağım zaman cevabını alıntılamıyorum da "@" ile onu etiketleyerek cevap yazıyorum. Bansız mis gibi sistem. Öneririm. :)

Yazım yanlışı olan mesajı alıntılama. Ama bunları da alalı 1 sene falan olmuş. Art arda ceza, 2017 yazlarında falan yemişim. İyi gene iyi. :) Tabii ders çıkarıyor insan. Bu ceza yüzünden birine direkt olarak mesaj atacağım zaman cevabını alıntılamıyorum da "@" ile onu etiketleyerek cevap yazıyorum. Bansız mis gibi sistem. Öneririm. :)

Ben de yazım yanlışı olan mesajı alıntılarken düzenliyorum, biz de böyle yırtıyoruz :D

Eğer hatalarda abartıya kaçılmışsa tabii ki raporluyorum, ama ufak tefek hataları da raporlamıyorum. Mesela "Şuan", "Yaparmısın?" gibi hataları görmezden geliyorum ;)

Sayfaya sığmadı için küçülttüm. Göremeyenler varsa 37 adet ceza. Fakat bu forumu halen seviyorum :)
Adsız.png

@yika38 Tek tek milletin hatasını mı düzelteceğim. :D Zaten bir süre sonra hataları görmeye başlıyorsunuz mesajdaki. Eğer hata yapmışsa rapor edip, öyle cevap yazıyorum. :D Bir süre moderasyon ekibinde oldum. Az çok onların da durumunu biliyorum çünkü. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ha bir de insanları anlayamıyorum. Ben 5 ceza yiyince foruma sinirleniyorum; millet 50 ceza yiyor, bir şey olmamış gibi yoluna devam ediyor.

Bir ara 1 ay ceza yemiştim "Sistemini değiştir artık" gibi bir sebepten dolayı, forumu 1 yıl bırakmıştım :D

Ama gerçi insan alışıyor, değil mi? :D

Son düzenleme:
Ha bir de milleti anlayamıyorum. Ben 5 ceza yiyince foruma sinirleniyorum; millet 50 ceza yiyor, bir şey olmamış gibi yoluna devam ediyor.
Belki de "millet" aldığı cezaları boştan yere almadığını fark edip o hataları tekrar yapmamaya özen gösterdiği için çıldırmıyor olabilir mi ?

Belki de "millet" aldığını cezaları boştan yere almadığını fark edip o hataları tekrar yapmamaya özen gösterdiği için çıldırmıyor olabilir mi?

Evet, ben de öyle olmaya çalışıyorum ama doğal olarak, ceza yiyince mutlaka sinirleniyoruz :D

Bir de bir hatamı daha fark ettim. Düzelttim. Teşekkürler.

Noktalama işareti kuralı yüzünden yedim.

Yanlış Bilgilendirme'kten dolayı ceza almıştım. Girdim baktım birisi " Bu bilgi külliyen yanlış " diyerek yazımı alıntılayıp yorum yapmış ( aslında bilgim doğruydu ama yanlış ifade etmiştim ) neyse yanlış anlaşılmayı düzelteyim diye açıklama yapacaktım ama bilin bakalım ne oldu? Tabii ki savunma ve konuşma hakkım " Yanlış Bilgilendirmek "ten dolayı elimden alındı. Galiba 4 saat ceza almıştım. Bu cezayı mantıklı bulmadığımı dile getirmem lazım. Bir şeyleri yanlış biliyor olabiliriz ama hemen ceza vermek bana mantıklı gelmiyor.

3 ceza yanlış bilgilendirmeden. Diğer 3 ceza ise İngilizce link attığım için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı