En çok zorlandığınız oyunlar

sinirbozucuuyuzoyun.jpg

Need for Speed Most Wanted 2005 oyunundaki kara listede 9. sırada olan Earl'ın Mitsubishi Lancer EVO'suna karşı yaptığımız yarışta çok zorlanmıştım. Yarışın sonunda bulunan sert bir virajdan dolayı hep orada önüme geçiyordu baş belası.

Çoğu kişi daha basit RC helikopter görevinde takıldığı için bilmiyor olabilir ama GTA-VC'nin en zor görevlerinden birisi Malibu Club Yarışı'dır. Zamanında kaç saat uğraştığımı hatırlamıyorum.
Benzer şekilde NFS Carbon'daki Son yarış. Kaç kere uçurumdan aşağı düştüm bilmiyorum.
Hayatımda sadece bir kez geçebildiğim I.G.I 2'nin Air Strike bölümü. Yanılmıyorsam 15. bölüm olması gerekiyor.
MGS, Sniper Wolf savaşı. D-PAD ile aim almak baya zor. Şu an analogları beğenmeyen konsol oyuncularına durulur.
MGS2, Vamp ve Emma(EE)'yi su içerisinde süre bitmeden diğer tarafa taşımak.
MGS3'ün Albay Volgin ile yaptığımız düelloda da baya zorlanmıştım.
MGSV:TPP, Helikopterin düştüğü, Code Talker'ı koruma görevi. Düzinelerce zırhlı Skull ile savaşmak.
S veya A ile geçmek için Air Support kullanmadan 20-30 deneme sonunda geçebildim.

Wolfenstein'ların son bossları aslında kolaydır. Boss'u mermi manyağı yapmanız gerekiyor.
Robot'a güç veren 2 balonu vurduktan sonra bomba ile yardırmak yeterli. İlk denememde yenmiştim. (Bring them On ile bitirdim.)

Son düzenleme:
Dark Souls serisinde zorlandım. Bazı bossları 40-50 defa deneyerek saatlerce uğraşarak geçebildim.
Onun dışında oynayıp bir türlü gelişemediğim oyun Banished isimli bir oyun.

COD‘ların Multıplayer serisi. Adamlar öyle alışmış ki bir uçana bir kaçana misali. Mermi nereden geldiği belli olmuyordu artık. Ama COD MW2 zombie modu çok kraldı. Ben de yapay zekaya karşı oynandığından sürekli o modda takılırdım.

Geri
Yukarı