Oynarken zorlandığınız oyunlar

Half-Life. O kapıdan gir şu kapıdan çık başladığın yere geri dön. Uzun mesafe yürü tünel münel ne varsa geç boşluğa denk gel. Mermi bitsin öl. Oynadığım en rezil oyun.

Bloodborn Dark Souls oyunları zor değil çocuk oyuncağı hele bloodborn pary yap düşmanı bir vuruşta öldür olmadı hemen arkasından ikinciyi yap arkasından aynı hareketi yap Dark Souls Elden Ring'te aynı ama bloodborn daha kolay bloodbornda teke tek savaş yok düşmanı bir paryde öldürdüğün için düşmanlar toplu saldırıyor ben teke tek dövüşleri severim neyse oyunu bu şekilde zorlaştırmaya çalışmışlar ama basaramamislar çünkü yaklaşıp geri kaçıp teke tek yakalanıyor bloodbornda düşmanın önünden arkasından pary Elden Ring Dark Souls'ta aynı hakaret olmasa oyun zor olurdu bunlar olunca çocuk oyuncağı bu oyunlarda bu hareketlerin kaldırılması gerek oyun atmosferini zevkini bozuyor o zaman neden iyi zırh silah için level yükseltmek için uğraşayim bir anlamı yok ben yakın dövüşü severim Bloodborne'da ateşli silahlar Elden Ring Dark Souls'ta dondurucu uyutucu büyüleler arkadan paryler olması oyunu oynanmaz hale getiriyor birisi ha bire ateş ediyor diğeri ha bire silah gibi büyü atıyor oyunu oynayamıyorum bunlarda oyundan kaldırılmalı diğer oyunlarda her levelde stamina enerji artarken bunlarda her level için ayrı ayrı on tane level atlaman gerek bir levele 10 level bu da insanı sıkıyor oyunun uzun olması çok iyi ama bu oyunda ilerlerken zevkli ama stamina vs doldurmak için aylarca aynı düşmanı öldürmek zorunda kalmak çok sıkıcı diğer oyunlar gibi level atladıkca stamina enerji hepsi birden atsaydı daha iyi olurdu ya değilse oyunun uzun olması çok iyi özelikle oyunlarda ana görevler çok uzun olmalı ana görev bittikten sonra yan görevler için oyunun sürmesi çok saçma ana görev bittikten sonra ne yapayım yan görevi benim için oyun bitmiştir zaten Dark Souls Bloodborne de ana görev yan görev çubuğu olmaması çok kötü her yeri karış karış araştırmayı eşya zırh silah bulmayı seven biriyim ama yine de yan görev NPC'ler öyle gizli yerdelerki kaçırıyorum bir de görev çubuğu olmayınca görevleri yapamıyorum videodan bakmam lazım o zamanda oyunun zevki ve sürprizi kaçıyor o yüzden en iyi oyun assasin Creed dondurucu uyutucu vs büyü yok ateşli silah yok pary yok tam bir meydan kavgası bunda da gizli bıçak vardı düşmanı adaletsiz bir şekilde savunmasız bırakan yeni oyunda onu da kaldırdılar harika oldu çünkü assasin Creed'de zaten düşmanı arkadan kalleşçe öldüremezsiniz anında düşmanlar fark eder oyun her yönden zevkime uyuyor tam benim oyun versiyonum çünkü ben mertçe meydan kavgasını severim dondurucu uyutucu düşmanı saldırmaz yapan dost yapan düşmanı birbiriyle dövüştüren büyüler Dark Souls Elden Ring bloodborn gibi önden arkadan kalleşçe parry yaparak düşmanı bir vuruşta öldürmek ya da canını çok az bırakmak bunlar bana göre değil ben mertçe savaşarak düşmanı öldürmeyi severim assasin Creed Sekiro gibi oyunlar tam benim oyun versiyonum bu arada İlk Çağ oyunlarında ateşli silah bombalar nasıl oluyor orasını anlamadım o çağda onlar yoktu ki zatende oyunda olmamalı.

Geri
Yukarı