En çok zorlandığınız oyunlar

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Benim God Hand oyunun kendisi zaten zordu bir bölümü geçmek için 10 kere ölüyordum. Bir de easy mod olmasına rağmen hard mod daha zor bu oyunun bir bölümün bossunda takıldım. Arkadaş aylarca geçemedim ama pes de etmedim ben bunu yapacağım arkadaş bu oyun bitmez ise benim içimde yük olarak kalır dedim ve geçtim. Var mı sizin de zorlandığınız oyun ve hikayeleri okumaktan keyif alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Max Payne 2, yaz tatilinde internetsiz oyun ararken arkadaşım flaşıma kopyalamıştı. Hikayesi de hoşuma gitti yazın köye gidince epey oynuyordum bir de kuzenim olan Emre abim vardı. Ben oynayamıyordum bölümleri geçemeyince ona veriyordum ama oyun nedense çok zor geliyordu o yüzden çok zorlandığım oyun Max Payne 2.

Benim God Hand oyunun kendisi zaten zordu bir bölümü geçmek için 10 kere ölüyordum. Bir de easy mod olmasına rağmen hard mod daha zor bu oyunun bir bölümün bossunda takıldım. Arkadaş aylarca geçemedim ama pes de etmedim ben bunu yapacağım arkadaş bu oyun bitmez ise benim içimde yük olarak kalır dedim ve geçtim. Var mı sizin de zorlandığınız oyun ve hikayeleri okumaktan keyif alırım.
Vice City helikopter görevi.

Gta San Andreas tren görevi;

images.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı