En doğru evrim kitabı hangisidir?

Dostum hiç eline tefsir alıp okudun mu? Sana bir oneri veriyim sorularlaislamiyet ve YouTube'da sözlerköskü, hayalhanem gibi kanallara bak. İlk bakista mantikli durmuyor diye bir şeyi kökten reddetmek doğru değildi. Koca İslam alimi imam gazzali der ki şüphe etmeden hakikati bulamassinız. Aman diyeyim kaçırma bu treni. Elinden bir gitti mi bir de can gitti mi ebedi cehennem vardir haberin olsun. Her gelene de soru sorma agzi olan konusuyor.

Dostum hiç eline tefsir alıp okudun mu? Sana bir oneri veriyim sorularlaislamiyet ve YouTube'da sözlerköskü, hayalhanem gibi kanallara bak. İlk bakista mantikli durmuyor diye bir şeyi kökten reddetmek doğru değildi. Koca İslam alimi imam gazzali der ki şüphe etmeden hakikati bulamassinız. Aman diyeyim kaçırma bu treni. Elinden bir gitti mi bir de can gitti mi ebedi cehennem vardir haberin olsun. Her gelene de soru sorma agzi olan konusuyor.
Aynen. Ateisti İslam'a getirdik dediklerinde adam dizi oyuncusu çıkmıştı. XD
Din konusunda ise evet, tonlarca.

Fazla söze gerek yok.
Din konusunda Sözler Köşkü'nü öneriyorsa muhtemelen ne dediğinin farkında değildir.

Dostum hiç eline tefsir alıp okudun mu? Sana bir oneri veriyim sorularlaislamiyet ve YouTube da sözlerköskü hayalhanem gibi kanallara bak ilk bakista mantikli durmuyor diye bir şeyi kökten reddetmek doğru değildi koca İslam alimi imam gazzali derki şüphe etmeden hakikati bulamassinız aman diyeyim kaçırma bu treni elinden bir gittimi bir de can gittimi ebedi cehennem vardir haberin olsun her gelenede soru sorma agzi olan konusuyor.

Kanka sozler koskunu cok izledim dedikleri şey, boyle bir sanata, sanatkar gerekmezmi. Bir de cansiz atomlar nasıl birlesip insan oldu maximum bunlari gordum ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı