En Düşük Bütçe ile Bilgisayar

donanımhastası

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba kendime yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Mümkün olduğunca ucuz olsun ama ilerde geliştirebileceğim bir bilgisayar istiyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Recep Baltaş yardım eder misin? fx 4300 alıp yanına iyi bir ekran kartı mı? apu mu? pentium (yeni haswell pentiumlar) mu? pentium'u ve apu'yu düşündüm ama ilerde geliştirme yaparken zorlanabilirim diye düşündüm. sence ne yapmalıyım?

Şimdi bikere oyun bilgisayarı yapacağım diyorsun 810 TL ye oyun bilgisayarı yapılmaz yapılsada hiçbir performans alamazsın yeni nesil oyunları biliyorsunuz iyi bir sistem istiyor daha fazla bütçe ayıramazmısınız ?

Maalesef zaten ben geforce 310m den bu sisteme geçeceğim için çok performansa ihtiyacım yok .

Ama fiyatına göre en iyi performansı veren ve ileride geliştirebileceğim bir sistem önerir misin?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı