En eğlenceli sınıfınız hangisiydi?

Ben kasıntı biri olduğum için hepsi aynı diyebilirim. Tam birini seçeceğim ama "yok olmaz o sene şöyle şöyle şeyler de olmuştu" diyorum ve vazgeçiyorum.

İlkokul 1.'den 4. Sınıfa kadar.

1. Sınıfta Beden dersinde arkadaşlarla oynarken, eşofmanımı indirmişlerdi onu saymam.

4. Sınıfta erkeklerle sınıf basmak/işgal etmek tarzı bir oyun oynuyorduk, çok iyiydi. Bir sınıfa giriyorduk, herkesi korkutup bir iki silgi ve kalem alıp çıkıyorduk, sonra bunları kendi aramızda eşyası olmayana veriyorduk. Böyle anlatıncada sanki yağma yapıyormuşuz gibi oldu.

Tüm egeyi gezdiğim 4. Sınıf tabii ki.
Bu kadar eğlenceli bir yıl yoktu.
Ailem maddi anlamda sıkıntı cekmeseydi çok daha iyi olurdu. O zamanlar ev almak için para biriktirdiğimiz için o zamanlar bayağı bir eğlenceyi kaçırmıştım. :(

5-6 sınıf hem dersler aşırı kolaydı sınıf ortamı iyiydi kendi okul ligimiz vardı her beden başka sınıflarla futbol maçı yapıyorduk ama 7.sınıfta pandemi 8.sınıfta taşındığımızdan dolayı yarıda kaldı.

8 hem kızlı erkekli arkadaş ortamı hem de sınav senemiz olduğu için okula gitme zorunluluğunun ekstra olmamasından dolayı güzeldi.

Geri
Yukarı