En Fazla 2000TL İyi Kameralı Telefon tavsiyesi

Eros

Kilopat
Yer
Elâzığ
Daha fazla  
Fazla telefon gündemini takip etmem ama Huawei'in çıkışta olduğunu biliyorum ve Google'ın artık kullanılamayacağını. Bu yasak olmasaydı Huawei'i tercih ederdim belki ama yasak beni çekindirdi. Sizce çekinmeli miyim?

Aradığım telefon iPhone ya da Samsung dışı bir şey olsun istiyorum. Eskiden hep Sony isterdim ama Türkiye'den çekilmiş galiba. En önem verdiğim ön ve arka kamerası iyi olsun. Birde mesela arkada iki kamera yazıyor mesela 15'e 5 diye. Bunlar iki ayrı kamera mı yoksa ikisinin toplamı mı oluyor?

Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Xiaomi Mi 8 Lite 64 GB

Xiaomi Redmi Note 7 64 GB

P Smart 2019

Biraz araştırma yaptım bu telefonlar nasıl sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi Redmi Note 7 48MP'lik kamerası ile muazzam işler yapıyor. P Smart'a bende güvenemedim ve kimsenin onayını da almadım. Mi 8 Lite için bir şey diyemiyeceğim.

Araştırmaların güzel. Ben de bu telefonlar arasından söyleyecektim zaten. Redmi Note 7 batarya açısından daha sağlam ve kamerası hepsininkinden daha iyi. Onu almanı önerebilirim ama kullanıcısı değilim ben de Redmi Note 7 alacağım.

Son düzenleme:
Xiaomi Redmi Note 7 48MP'lik kamerası ile muazzam işler yapıyor. P Smart'a bende güvenemedim ve kimsenin onayını da almadım. Mi 8 Lite için bir şey diyemiyeceğim.
Araştırmaların güzel. Ben de bu telefonlar arasından söyleyecektim zaten. Redmi Note 7 batarya açısından daha sağlam ve kamerası hepsininkinden daha iyi. Onu almanı önerebilirim ama kullanıcısı değilim ben de Redmi Note 7 alacağım.
Xiaomi Redmi Note 7 alabilirsin 48MP kamerası 4GB Ram ve 4000Mah bataryası var diye biliyorum.
Redmi 7'yi arkadaşım çıktığı gibi aldı ve kamerası müthiş işler yapıyor. 2000tl bandında en iyi F/P ürünü olduğunu düşünüyorum.

Hepinize teşekkürler.Peki telefon alma tam olarak nasıl oluyor? Hat üzerine falan filan diye duydum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı