En fazla 3200 TL 144 Hz veya 165 Hz monitör önerisi

Bütçe
3200

PowerfulMan

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce ASUS TUF Gaming VG247Q1A 23, 8" VA panel monitörü satın almıştım fakat oyunlarda ve webde rahatsız edici düzeyde ghosting sorunu mevcut. ben teknik servise doa raporu için vereceğim satıcı doa raporu ile iade alıyor. Ben de yine bu monitörün fiyatı ve bir tık üstündeki fiyatlarda, 165 veya 144 Hz yeni bir monitör alacağım. Dahili hoparlör bulunuyorsa süper olur.
Önereceğiniz ürünlerde ghosting, Black smearing, ölü piksel çıkma olasılığı 0 veya çok çok düşük olsun çünkü artık sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorum.

Ölü piksel şans işidir. Herhangi bir üründe 0 çıkacak diye bir kaide yok.

@PowerfulMan Güzel monitör fakat 1080P için 27 inç önermiyorum. Piksel piksel gözükebiliyor diye yorumlar bol kullananlardan. Attığım model fiyatına göre güzel bir model.

@PowerfulMan O monitörde bulunan hoparlör sırf hoparlör olsun da ne olursa olsun kafası. İki monitör arasındaki farka şunu çekersin.

@PowerfulMan o monitörde bulunan hoparlör sırf hoparlör olsun da ne olursa olsun kafası. İki monitör arasındaki farka şunu çekersin.

144 Hz ve 165 Hz farkı çok fark eder mi peki ASUS monitörüm 165 Hz'di.(FPS oyunları oynarım çoğunlukla)

Yeni konular

Geri
Yukarı