En Fazla İki Bin Liraya Laptop Önerisi

Kararsiz oyuncu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bir aydır yazmıyordum. Neyse, ben bir oyun pc'si toplamaya karar vermiştim fakat parçaları birleştirmek konusunda tedirgin olduğumdan vazgeçtim, bana ısınmayan (önceki pc'm hp g62 idi, bir saat içerisinde yanıyordu, soğutucu falan yetmiyordu) şarjı uzun götüren, en az iki yıl ultra ve high ayarlarda oyun oynayabileğim bir laptop önerir misiniz? Casper cn tkı-4702a alacaktım 1700 liraya ama casper almayın dedikleri için vazgeçtim, özellikleri de iyi ama...

Neyse, bana bir laptop önerir misiniz? Öyle iki yıl sonra değiştirmeyeceğim, dört yıl kadar kullanacağım, ps4 alacaktım ama oyun fiyatları çok pahalı, geçenlerde üç dolara just cause 2 aldım, çok acayip ya... Ps4'de bir oyun en az 150 lira bana bir laptop önerir misiniz? Ama güvenilir bir site olsun, teknosa media markt vatan bilgisayar falan... Yardımcı olursanız sevinirim, umarım düzgün yazmışımdır çünkü en son yazımda moderatörler beni bir aylığına engellemişti... Teşekkürler..

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı