En güçlü kurgusal karakter kimdir?

En güçlü varlık the true god hocam boşuna tartışmaya gerek yok zaten. Eğlencesine konuşuyoruz burada ve Hüseyin bence boundless seviyesinde.

Hocam, söylediğiniz karakterin hangi evrenden olduğunu söyler misiniz?
Bir de hocam lütfen cıvıtmayalım. Hüseyin, kurgusal karakterlerin güçlerine bağlı olarak sıralanmasına eklenemez. Kaç kez Anti Princible'ı örnek verdim. Lütfen şu Hüseyin konusunu devam ettirmeyelim.

Hocam, söylediğiniz karakterin hangi evrenden olduğunu söyler misiniz?
Bir de hocam lütfen cıvıtmayalım. Hüseyin, kurgusal karakterlerin güçlerine bağlı olarak sıralanmasına eklenemez. Kaç kez anti Princible'ı örnek verdim. Lütfen şu Hüseyin konusunu devam ettirmeyelim.

Pardon hocam yeni fark ettim the true god kurgusal değil.

Kurgusal olarak büyük ihtimalle venrensorys.

Güzel bir karakter söylediniz hocam. Supergod Council tarafından fiziksel vücudu yok edilmesi Venrensorys'i Supergod Council'e karşı zayıf gösterse de hala bilinci "beyond" denilen yerde olması onun Supergod Council tarafından yok edilemez olduğunu kanıtlar.

Güzel bir karakter söylediniz hocam. Supergod council tarafından fiziksel vücudu yok edilmesi venrensorys'i supergod Council'e karşı zayıf gösterse de hala bilinci "beyond" denilen yerde olması onun supergod council tarafından yok edilemez olduğunu kanıtlar.

The White Light'te güçlü diye hatırlıyorum zaten bu seviyedeki varlıkların neredeyse gücü aynı oluyor.

The white Light'te güçlü diye hatırlıyorum zaten bu seviyedeki varlıkların neredeyse gücü aynı oluyor.

Yazarın sonsuzluk kavramını okuyuculara farklı bir şekilde anlatıp kafalarını karıştırmasına sebep olması dışında gayet iyi bir kitapta bulunan bir karakter. The White Light, kitapta sonsuzluğun kendisi olarak geçmektedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı