En güçlü otsutsuki kim?

Bunu tam açıklamadılar. Shippuden final bölümlerinde Kaguya'nın en güçlü halini görüyoruz fakat o hali Hagoromo'nun en güçlü halinden daha mı güçlü bilmiyoruz. Kaguya en fazla çakraya sahip olmuştu fakat Hagoromo 10 kuyruklunun jinchuuriki'siydi. Isshiki bence Boruto'ya rakip olsun diye güçlü gösterilmiş, karması falan var fakat o kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum.

Tüm çakraya sahip Kaguya> Jinchuuriki Hagoromo> Isshiki

Bunu tam açıklamadılar. Shippuden final bölümlerinde Kaguya'nın en güçlü halini görüyoruz fakat o hali Hagoromo'nun en güçlü halinden daha mı güçlü bilmiyoruz. Kaguya en fazla çakraya sahip olmuştu fakat Hagoromo 10 kuyruklunun jinchuuriki'siydi. Isshiki bence Boruto'ya rakip olsun diye güçlü gösterilmiş, karması falan var fakat o kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum.

Tüm çakraya sahip Kaguya> Jinchuuriki Hagoromo> Isshiki
Nasi ya en güçlü otsutsuki isshiki değil mi

Tüm YouTube'deki otsutsuki clan Power'e baktım hepsi ısshiki, kaguya, hagoroma diyor
Net bir bilgi yok arkadaşın dediği gibi. Ben bir Naruto geek'i olarak emin ol bilsem doğrusunu anlatırdım fakat tam bir bilgi yok elimizde. Bence yukarıda anlattığım gibi Isshiki villain olsun diye olmayan gücü basmışlar adama, bence Isshiki balondur.

Isshiki en güçlüsü. Sonra Kaguya, sonra Hagoromo; ama Hagoromo'nun tam gücünü görmemiş olabiliriz o yüzden Kaguya'dan güçlü de olabilir.

Ölü hagoromo en güçlüsü teorik olarak.
Çünkü çakra ve ruh yaratma/silme özelliğine sahip, bildiğimiz hiçbir Ootsutsuki'nin ruhlara işleyecek bir yeteneği olmadığı için ölü Hagoromo'yu yenemezler asla.

Geri
Yukarı