En güncel ve stabil AMD driveri hangisi?

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Son çıkan sürücüler arasında en stabili hangisi, hangisini kullanıyorsunuz? En son çıkanlar beni çıldırttı hiçbiri stabil değil gibi geliyor.

4 ayı geçti AMD kullanıyorum her zaman son sürücüyü çıktığı gün güncelleyerek gidiyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım. Sıkıntı yaşayanlar için ise Driver'ları AMD cleanup uygulaması ile kaldırıp sıfırdan yüklemeyi tavsiye ediyorlar denemenizi öneririm.

Son çıkan sürücüler arasında en stabili hangisi, hangisini kullanıyorsunuz? En son çıkanlar beni çıldırttı hiçbiri stabil değil gibi geliyor.

En son çıkan sürüm aşırı sıkıntılı hiçbir oyunu adamakıllı oyanamıyorum 10 dk sonra çöküyor, hele Fortnite maça girdiğim anda crash yiyorum. 2 senedir RX 6600 kullanıyorum 1 ay öncesine kadar böyle bir şey yoktu.

23.8.2 kullanıyormuşum, bu bile arada çöküyor. win11 değilse geçiş yapmanızı öneririm, daha iyi sonuçlar aldım.

4 ayı geçti AMD kullanıyorum her zaman son sürücüyü çıktığı gün güncelleyerek gidiyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım. Sıkıntı yaşayanlar için ise Driver'ları AMD cleanup uygulaması ile kaldırıp sıfırdan yüklemeyi tavsiye ediyorlar denemenizi öneririm.

Ben hala DDU ile yapıyorum driver kaldırma işlemini. AMD cleanup daha mı sağlıklı?

Geri
Yukarı