En güncel Windows 10 sürümü

Gilbeys Gin

Hectopat
Daha fazla  
Beyler merhaba. Yeni PC aldım da. Okula götürdüm Windows 10 kurdular. Hiç mi hiç içime sinmedi. Ne kadar memnuniyetsiz olunur o kadar memnuniyetsizim şu anda. Oradaki amca şöyle bir sürüm kurdu. Bu ne kadar güncel bilginiz var mı? Update'leri yaptım kalmadı bir şey. Daha önce hiç yapmamama rağmen ben bile format atmayı düşünüyorum şu anda. Nerede gereksiz, 10 yıllık program varsa onu kurdu. Yapma da diyemedim. Bu güncel midir? Windows 10 Home ile ne farkı var onu da yazarsanız sevinirim. Şu anda kullandığım PC de 21H1/1943.1081 derlemesi var. Yenisindekini gönderiyorum. Kullanılabilir, performanslı, iyi bir sürüm mü?

Office 2013 kuruldu bu arada.

Dosya Ekleri

• IMG_0447.jpg
    IMG_0447.jpg
    427,5 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam okula götürmeniz açıkçası çok saçma bir hareket. Windows 10 Home daha iyi bir sürüm. Education'da bir sürü ıvır zıvır var. PC'ye boş yere yük.
silebilirsem silerim problem olmaz ama ne silinecek bilmiyorum. Windows 10 güncelleştirme yardımcısı diye bir şey varmış. Onu kurdum şimdi yükseltiyor.

Başlat'a "slmgr.vbs -xpr" yazıp atar mısın? Acaba lisans da yükledi mi merak ediyorum.
windows(r) education edition: makine kalıcı olarak etkinleştirildi
Hocam okula götürmeniz açıkçası çok saçma bir hareket. Windows 10 Home daha iyi bir sürüm. Education'da bir sürü ıvır zıvır var. PC'ye boş yere yük.
silmenin home gibi bir hale getirmenin yolu yok mudur? uğraşırım problem değil.

windows(r) education edition: makine kalıcı olarak etkinleştirildi
Lisans da atmış adam sana mis gibi. Kim bu adam merak ettim şimdi? Okula sunulan imkanı sana kullandırtmış. Helal olsun.

Lisans da atmış adam sana mis gibi. Kim bu adam merak ettim şimdi? Okula sunulan imkanı sana kullandırtmış. Helal olsun.
evet lisans için gitmiştim. Edu da iyidir herhalde yapacak bir şey yok. Zaten ben windowsun kullanmadığım bütün herşeyinikapatıyorum. Problem çıkmaz büyük ihtimalle

Evet lisans için gitmiştim. Edu da iyidir herhalde yapacak bir şey yok. Zaten ben Windows'un kullanmadığım bütün her şeyinikapatıyorum. Problem çıkmaz büyük ihtimalle

Windows 10 Education sürümü ile ücretsiz Office de alınıyor diye biliyorum ben. Bunun dışında Remote Desktop gibi bir çok özellik de var. Fakat üstteki arkadaşın da dediği gibi ekstra yük.

Geri
Yukarı