En güvenilir antivirüs programı hangisidir?

shanoglu60

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Tarsus
Daha fazla  
Meslek
Seo
Piyasada en sağlam en güvenilir virüs programı hangisi ben avast kullanıyorum. Önceden nod32 ve eset smart security kullandım.

Combofix kullanırsanız mavi ekran alabilirsiniz. Zira, Windows klasöründe virüs varsa, tereddüt etmeden tüm Windows dosyasını siliyor. Güvenilir ve iyi bir antivirüsün mavi ekran vereceğini sanmam.

Combofix kullanırsanız mavi ekran alabilirsiniz. Zira, Windows klasöründe virüs varsa, tereddüt etmeden tüm Windows dosyasını siliyor. Güvenilir ve iyi bir antivirüsün mavi ekran vereceğini sanmam.
Combo fix Antivirüs değildir. Windows 8.1 ile uyumlu değildir. Bilmeyen insanlar kullanmasın bu programı oldukça sıkıntılı.

Combo Fıx kullanmıyorum. Sadece Avast, CCleaner, ASC8 programını kullanıyorum. Mavi ekran sebebi kullandığın virüs programı olur dediler.

Neden Advanced System Care 8 çok mu kötü bir program ? Virüs programını kaldırdıktan sonra hangisini kullanmalıyım. Virüs girme olasılığı yüksekte öyle değil mi ? Ben hep programları IOBitUnınstaller programı ile kaldırıyorum, programa ait kalıntılar kalmasın diye bir de Driver Booster kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı