En güvenilir Minecraft hesabı nereden alınır?

Makaleler
1
Uzun süreden sonra Minecraft oynamak istedi canım. Hazır biraz param varken bir hesap bakayım dedim. 30 lira gibi bir bütçem var. Ömürlük bir hesap almak istiyorum. Hesap, bansız, sorunsuz oynayabileceğim tamamen özelleştirebileceğim (e posta değişmese de olur) bir hesap bakıyorum ya da bu hesabı satan bir site. Site olsa mükemmel olur. Şimdiden teşekkürler.

Dostum hesabın şifresini sen değiştiremezsin zaten sadece hesabın asıl sahibi değişebilir çünkü güvenlik soruları var adamlar sana verdiği preyi deniyorlar girilmediğini anlıyınca direk yenisini veriyorlar.
Yenisinimi veriyorlar hayır vermiyorlar. Eğer çok fazla değişim talep edersen sana demir hesap veriyorlar. Lütfen yanlış bilgi vermeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Hocam bütçem 30 lira dedim. Şu anki kura göre 24 eurom olsaydı anında basar parayı orijinal alırdım.
Peki siz bilirsiniz. Ben sadece size böyle sorunlar yaşayabilirsiniz diye dedim. Bir de 1 Premium'u 1'den fazla kişiye satıyorlar bu da aklınızda bulunsun.

Hocam bütçem 30 lira dedim. Şu anki kura göre 24 eurom olsaydı anında basar parayı orijinal alırdım.
@Ynka hocam yarım saate kalmaz alacağım. Sorunsuz bir şekilde kullanabilirsem, cevabınızı çözüm olarak işaretlerim.
Bende böyle düşünüyordum. 1-2 ay sabredip orijinal aldım, keyfime bakıyorum.

Geri
Yukarı