En güvenli tarayıcı hangisi?

Chromium en azından mümkün olduğu kadar Chrome servislerinden arındırılmış bir tarayıcı. Tercih edilebilir.

Brave'e bakabilirsiniz.
Eğer günlük kullanım için kullanmıyor iseniz, Tor Browser önerebilirim fakat Türkiye'de yasaklı maalesef.
Tor Browser ve Mozilla Firefox.
Tor.
Aslında bu size bağlı. Tor'da sadece daha gelişmiş gizlilik ayarları var diye önerdim.
Tor Browser en güvenli tarayıcıdır fakat yavaştır.
Tor Browser standart kullanıcılar için veri güvenliği açısından hiç güvenli değil. Standart ayarlarda kimlik bilgisi gibi şeyleri girmeyin ve Tor Browser'ı mümkünse kullanmayın.

Tor.
Aslında bu size bağlı. Tor'da sadece daha gelişmiş gizlilik ayarları var diye önerdim.
Tor'u bilinçli kişiler kullansa daha iyi olur. Buradan itibaren izlemenizi öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2:31 sonrası.

Brave'e bakabilirsiniz.

Tor Browser standart kullanıcılar için veri güvenliği açısından hiç güvenli değil. Standart ayarlarda kimlik bilgisi gibi şeyleri girmeyin ve Tor Browser'ı mümkünse kullanmayın.
Zaten kişisel kullanım için önermedim hocam. Mesajta ilettim.
Eğer günlük kullanım için kullanmıyor iseniz, Tor Browser önerebilirim fakat Türkiye'de yasaklı maalesef.

Geri
Yukarı