En hafif işletim sistemi nedir?

Fregat.

Hectopat
Yer
Yerel Disk (C:)
Daha fazla  
Windwows 7 kullanıyorum ve boşta 900 MB RAM kullanıyor 6 GB RAM var ve Photoshop için yetersiz kalıyor. İşletim sistemine sadece Photoshop kuracağım. Yardım ederseniz mutlu olurum. İyi günler.

Linux Mint Xfce olabilir diye düşünüyorum. Alternatif olarak Xubuntu'yu tavsiye ederim ama benim fikrimden daha iyi ekstra öneriler daha uygun olabilir.

Linux dagıtımlarına göz atabilirsiniz ama yaptıgınız projeleri başka işletim sistemlerine gecirirken sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Başka işletim sistemine geçirmem büyük ihtimal. Photoshop kasma sorunum olmasın benim için yeterli çalışmamı müşterime göndermem de veya Instagram sayfamda paylaşmamda bir sorun olur mu? Linux da.
Windows 8.1 embedded ındustry Pro.

Nereden indireceğim hocam bu sürümü?

Başka işletim sistemine geçirmem büyük ihtimal. Photoshop kasma sorunum olmasın benim için yeterli çalışmamı müşterime göndermem de veya Instagram sayfamda paylaşmamda bir sorun olur mu? Linux da.

Microsoft'un sitesinden.

Linux'ta Instagram var mıdır hiç bilgim yok. Photoshop kasma sorununuz çözülmesinde Linux kullanırsanız sizin açınızdan süper olur lâkin 'başka işletim sistemine geçirmem büyük ihtimal' cümlesini belirttiğiniz şu an Windows 8.1'i test edebilirsiniz.

Geri
Yukarı