En hafif orijinal Windows 10 sürümü hangisi?

AtlasOS kullan adamlar çok iddialı 😂
1687207162181.png

ReviOS önermem, Windowsu bozmuşlar ama bileşen çıkartmaktan değil.
Yazıcı kullanmıyorsanız Tiny10 1809 sürümü, normal Windowsun tüm özelliklerini kullanayım derseniz Ghost Spectre Windows 10 1709 - 22H2 olan tüm sürümler ama Tiny10 çok çok daha hafiftir.
Ayrıca Tecnnopattaki bir ISO:
Konu 'En iyi performans için ayarlanmış Windows 10: MiniOS' En iyi performans için ayarlanmış Windows 10: MiniOS

GhostSpectre çok tavsiye etmiyorum.

Güvenilir olmayan bir modlu Windows sürümü. Asla onermem.

@JakerT4 hocamın onerileri cok iyidir. Hepsi de gayet sikintisiz.
Ne konuda güvenilir değil? Windows AME ekibinden onay almasına ve açık kaynaklı scriptler kullanılmasına rağmen bu şekilde düşündürten sebepleri sıralar mısın?

Ben ReviOS öneriyorum.

Güvenilir olmadığını düşündüren nedir? Öncelikle açık kaynak kodlu ve birçok teknoloji kanalı tarafından incelenip güvenli kabul edilmiş bir modlu Windows kendimde bizzat kullandım.
@LOSTNT hocam diyordu sanirim.

Ne konuda güvenilir değil? Windows AME ekibinden onay almasına ve açık kaynaklı scriptler kullanılmasına rağmen bu şekilde düşündürten sebepleri sıralar mısın?

Ben ReviOS öneriyorum.
ReviOS önermiyoruz.

@LOSTNT hocam diyordu sanirim.

ReviOS önermiyoruz.

Hocam siz önermediğiniz şeyleri önceden deneyipte inceleyipte mi önermiyorsunuz yoksa AtlasOS'daki gibi duyarak falan mı öyleyse sizin önerip önermemenizin bir önemi yok biz bunları halihazırda kullanıp en ince ayrıntısına kadar inceleyip söyleyen insanlarız etraftan duyduğunuz bilgileri söyleyipte kirlilik yaratmayın lütfen varsa öneriniz kendi has bilginiz olsun.

1687207798414.png

Hocam siz önermediğiniz şeyleri önceden deneyipte inceleyipte mi önermiyorsunuz yoksa AtlasOS'daki gibi duyarak falan mı öyleyse sizin önerip önermemenizin bir önemi yok biz bunları halihazırda kullanıp en ince ayrıntısına kadar inceleyip söyleyen insanlarız etraftan duyduğunuz bilgileri söyleyipte kirlilik yaratmayın lütfen varsa öneriniz kendi has bilginiz olsun.
ReviOS'u denedik. Bizzat.

Geri
Yukarı