En hafif Windows 10 sürümü hangisidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Resmi sürümler dışındaki sürümleri önermem, güvenlik açıkları olabiliyor. Size kalmış
Ben 1 ay kullandım. Şifrelerimi girdim, onu girdim, hesaplarımı girdim ama hiçbir şey olmadı.

90 günlük deneme süresi var sanırım. Sonrasında ne olacak?
CMD'de slmgr /rearm gireceksiniz, bunu 3 kere yaparak deneme süresini 3 ay daha uzatabilirsiniz. Lisans bulmak zor, pahalı. Lisanssız kullanabilirsiniz, sadece "Kişiselleştirme" deaktif olur.

Windows 10 Ghost Spectre öneririm.
Ben de kullanmıştım ve aşırı sevdim, şimdi çoğu insanın "başkasının yaptığı ISO'yu kullanmayın, içine kötü bir şey koyar" diyeceklerini tahmin ediyorum, kendileri kaçırırlar bu güzel Custom ISO'yu. Kaldı ki Ghost Spectre zaten bir YouTuber, yaptığı işletim sistemlerini YouTube'da yayınlayarak para kazanıyor ve zaten amacı işletim sisteminin içine virüs yerleştirmekse niye Custom Installer ve Ghost Toolbox adında bir program yazsın ki? Zaten eğer bir virüs yerleştirseydi, bu CPU kullanımında bir gariplik yapardı ve bunu biz görürdük. He yok yine insanlar güvenmiyorsa MSMG Toolkit'i kullanarak kendi Custom ISO'sunu oluşturabilir.
Drop yemiyorum ki. 4 GB vardı, bir tane daha alıp 8 yaptım zaten.
8 GB eğer güzel yapılmış bir Custom ISO kullanacaksanız gayet yeterli.

Geri
Yukarı