En hafif Windows 10 sürümü nedir?

Modlu olur diyorsan atlas OS kullandım eski bilgisayarımda aylarca çok işime yaramıştı FPS kısmında.

Hocam peki programlara Windows 10 gibi gözüküp Windows 7 gibi kaynak tüketen modlu bir OS var mı?

Atlas OS'un sitesi değişmiş nasıl indirilceğini anlayamadım bir türlü.

Galiba yenisinde normal Windows'u kurup sonra atlasın uygulamasını kuruyorsun o otomatik çeviriyor.

Anladım hocam o zaman arkadaşın verdiği LTSB'yi kurduktan sonra ona da bir bakarım.
Bakin hocam tek tek yapmaniz gerekenleri anlatiyorum. Once

1-) Vanguard icin (2019da olabilir ama pek fark yok) 2021 LTSC iot enterprise surumunu ediniyorsunuz ve bilgisayariniza kuruyorsunuz, diger surumleri desteklemiyor anticheat programlari

2-) Sonrasinda Ameliorated.io adresinden AME Wizard'i indiriyorsunuz ve ReviOS Playbook'unu indiriyosunuz. Ikisi de guvenilir acik kaynakli programdir.

3-) Once orjinal windows iso kuruyoruz sonra ReviOS islemini yapiyoruz boylece custom iso kullanmamis oluyoruz.

4-) ReviOS masaustunde bir Tool cikaracak. Orayi kurcalayin o ayarlardan tek tikla tum windows defender kapatma vb. islemleri yapabilirsiniz. Birkac ek ayar da vardir

5-) Format atma isleminize baslamadan once yani madde 1i uygulamadan once internet baglantinizi kesin ve format sonrasinda internetsiz PC'de NVClenstall ile NVIDIA Surucunuzu kurun. NVIDIA degilseniz AMD surucunuzu kurun (DDU galiba)

6-) Key icin yine Github adresinde Microsoft Activation Script var HWID yontemi ile internetteki keylerden birini otomatik olarak size tanimliyor. Bu programi KMScipo ile karistirmayin. Acik kaynak kodlu programdir herkes kullaniyor. Key satin almaniza gerek kalmaz. (Satin almak isterseniz orasi ayri lisans sitelerinde keyler var alabilirsiniz)

Bu sizin icin en iyi yontemdir.

Bakin hocam tek tek yapmaniz gerekenleri anlatiyorum. Once.

1-) Vanguard icin (2019'da olabilir ama pek fark yok) 2021 LTSC IoT Enterprise surumunu ediniyorsunuz ve bilgisayariniza kuruyorsunuz, diger surumleri desteklemiyor anticheat programlari.

2-) sonrasinda ameliorated. IO adresinden AME Wizard'i indiriyorsunuz ve ReviOS Playbook'unu indiriyosunuz. Ikisi de guvenilir acik kaynakli programdir.

3-) once orijinal Windows ISO kuruyoruz sonra ReviOS islemini yapiyoruz boylece Custom ISO kullanmamis oluyoruz.

4-) ReviOS masaustunde bir tool cikaracak. Orayi kurcalayin o ayarlardan tek tikla tum Windows Defender kapatma vb. islemleri yapabilirsiniz. Birkac ek ayar da vardir.

5-) format atma isleminize baslamadan once yani madde 1I uygulamadan once internet baglantinizi kesin ve format sonrasinda internetsiz PC'de nvclenstall ile NVIDIA surucunuzu kurun. NVIDIA degilseniz AMD surucunuzu kurun (DDU galiba)

6-) key icin yine GitHub adresinde Microsoft activation script var HWID yontemi ile internetteki keylerden birini otomatik olarak size tanimliyor. Bu programi kmscipo ile karistirmayin. Acik kaynak kodlu programdir herkes kullaniyor. Key satin almaniza gerek kalmaz. (satin almak isterseniz orasi ayri lisans sitelerinde keyler var alabilirsiniz)

Bu sizin icin en iyi yontemdir.

Hocam GitHub yöntemini ana hard diskimdeki 8.1'de denedim güvenilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı