En hızlı modlanmış Windows 10 önerisi

efasomeho

Picopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
300 GB Kingston HypreX
Ekran kartı
RX 550
Anakart
ASUS Prime
İşlemci
AMD Ryzen 5 3600
Bilgisayarıma flash bellekten format atmak istiyorum. Normalde ggos kullancısıyım. Fakat hiçbir şey yüklenmemeye başladı. Yani bazı oyunlar Windows 10 için. En hızlı sürüm veya en hızlı modlanmış Windows 10 önerisi istiyorum. Ama içine her oyun yüklensin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarıma flash bellekten format atmak istiyorum. Normalde ggos kullancısıyım. Fakat hiçbir şey yüklenmemeye başladı. Yani bazı oyunlar Windows 10 için. En hızlı sürüm veya en hızlı modlanmış Windows 10 önerisi istiyorum. Ama içine her oyun yüklensin.
Revios ve AtlasOS kullanmış birisi olarak fark yok, önermiyorum hatta, sadece pc biraz hızlı açılıyordu, ram tüketimini biraz azaltıyor fazla bir olayı yok. ve modlanmış isolarda illa bazı oyunları oynuyamıyorsun, Revios ve AtlasOS önermiyorum, diğerlerini denemedim.

Atlas denediniz mi?

Atlas OS kullanıyorum, açıkçası hiçbir fark hissetmedim. Ghost Spectre deneyin sanırım kullandığım en iyi Custom Windows olabilir.

Geri
Yukarı