En Hızlı Tarayıcı nedir?

@231981 Onu kapatma ayarı var. Türkçe çevirisi biraz karışık ama var.
Ayrıca gelen engelleyici Adblock plus olması lazım. Ayrıca Brave tarayıcısı Chromium koyu teması için ayar sunuyor. Chrome bu tema için bir ayar yok. Windows 10 1809 ve üstünde koyu tema açıksa, tarayıcı koyu oluyor.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

5400 RPM HDD kullanıyorsanız genel anlamda tüm tarayıcıların ilk açılışları yavaş olacaktır. Yine de stabil olması bakımından Google Chrome veya Opera kullanabilirsiniz. Ek olarak BETA kanalında olmasına rağmen Opera'ya göre daha stabil bulduğum Microsoft Edge Chromium da kullanılabilir.

@231981 Onu kapatma ayarı var. Türkçe çevirisi biraz karışık ama var.
Ayrıca gelen engelleyici Adblock plus olması lazım. Ayrıca Brave tarayıcısı Chromium koyu teması için ayar sunuyor. Chrome bu tema için bir ayar yok. Windows 10 1809 ve üstünde koyu tema açıksa, tarayıcı koyu oluyor.

Eki Görüntüle 443712

Eki Görüntüle 443711

Dediğiniz ayarı yaptım fakat kendi eklentisi hala çalışıyor temelli silme yada kapatma şansım yok mu? Ublock kurdum yine değişmedi ben silinir yada deaktif olur sandım olmadı.

@231981 Tam olarak deaktif etmenin bir yolunu bulamadım. Göz atacağım.
Ama onu kapatınca diğer reklam engelleyici uzantılar sorun çıkarmıyor. Mesela kendi engelleyicisi açıkken, bir sitede reklam engelleyici kapatın uyarısı alıyorum. Ama dediğim ayarı kapatınca bu hatayı Nano adblocker/defender ikilisinde yaşamıyorum.

Kalkanlar sekmesinin altındaki tüm her şeyi kapatırsan. Açık olmasına rağmen sayfaya etki etmiyor. Ama sorun çıkmıyorsa, reklam engelleme ayarı dışında açık tutmanı öneririm.

Screenshot_2.png

@231981 Tam olarak deaktif etmenin bir yolunu bulamadım. Göz atacağım.
Ama onu kapatınca diğer reklam engelleyici uzantılar sorun çıkarmıyor. Mesela kendi engelleyicisi açıkken, bir sitede reklam engelleyici kapatın uyarısı alıyorum. Ama dediğim ayarı kapatınca bu hatayı Nano adblocker/defender ikilisinde yaşamıyorum.

Kalkanlar sekmesinin altındaki tüm her şeyi kapatırsan. Açık olmasına rağmen sayfaya etki etmiyor. Ama sorun çıkmıyorsa, reklam engelleme ayarı dışında açık tutmanı öneririm.

Eki Görüntüle 444007

Teşekkürler tekrardan Brave kullanmaya başladım Chrome'da YouTube videolarını tam ekran yaparken resmen 3-4 saniye bekletiyordu tam ekrandan çıkarken daha uzun sürüyordu şuan Brave'de bu sorun yok.

Geri
Yukarı