Snapchat rehber senkronizasyonunda bildirim gider mi?

elkaredner

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Arada Snapchat kullanıyorum ama senkronize falan etmemiştim, farkında olmadan bir şeyleri onaylamışım herhalde. Az önce rehberin senkronize edildiğini fark ettim. Sorum şu; rehberimdeki kişilere bildirim gitmiş midir? Eğer gittiyse rehberlerinde kaydettikleri isimle mi yoksa Snapchat kullanıcı adımla mı bildirim gitmiştir?

Rehberdeki isminizle de gidiyor, kullanıcı isminizle de. Neye bağlı olduğunu bilmiyorum ama arkadaşım iki türlü de bana önerildi. Hatta hesabı açtığı zaman da değil, birçok kez normal uygulama bildirimi gibi zamansız gönderildiği oldu.

Rehberdeki isminizle de gidiyor, kullanıcı isminizle de. Neye bağlı olduğunu bilmiyorum ama arkadaşım iki türlü de bana önerildi. Hatta hesabı açtığı zaman da değil, birçok kez normal uygulama bildirimi gibi zamansız gönderildiği oldu.
''Rehberindeki ''x'' adlı kişi, '' y'' kullanıcı adıyla snapchatte'' gibi mi yani hocam?

''Rehberindeki ''x'' adlı kişi, '' y'' kullanıcı adıyla snapchatte'' gibi mi yani hocam?
Hayır, ya direkt rehberdeki isminizi kullanarak "x Snapchat'te!" ya da kullanıcı adınızı kullanarak "y Snapchat'te!" şeklinde bildirim gidiyor. Açık olması adına görsel ekledim.

Dosya Ekleri

• IMG_20240517_002205.jpg
    IMG_20240517_002205.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 9

Yeni konular

Geri
Yukarı