En Hızlı ve Güvenli VPN

berkan5555

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz hızlı, log tutmayan ve şifrelemesi kuvvetli VPN var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
SoftEther VPN kullanıyorum, ucretsiz program ama log tutuyor mu vs. hakkında bilgim yok.

Log tutmayan ve kaliteli bir şey arıyorsanız, en iyisi;
Perfect Privacy VPN Provider: Fast, anonymous & safe on the Internet
Ama derseniz log konularına fazla takılmayacağım, hızı iyi, şifrelemesi güçlü ve lokasyon olarak çok seçenek istiyorum, masaüstünde ve mobil'de yazılımı kullanışlı güzel olsun o zaman HideMyAss öneririm.
Bende 3 senedir HideMyAss kullanıyorum 2 seneden fazlada sürem var şu an hiç sorun yaşamadım.
VPN Hizmeti - En Beğenilen VPN | Hide My Ass! tr

Log tutmuyorum diyene nasıl inanacağız bilmiyorum. VPN'lere bence güvenilmez. Hız olarak tempail.com'dan mail alıp iki dakkada Zenmate üyeliği alıyorum her hafta lazım oldukça yeniliyorum, Zenmate Premium baya iyi.

CyberGhost, Türk Telekom'da çalışır durumda. Denemenizi tavsiye ederim, birçok ücretsiz yazılıma göre performansı daha yüksek. Hazır uygulamalar bir kenara, Digital Ocean'dan sunucu kiralayarak kendi VPN sunucunuzu kurabilirsiniz.

Biraz araştırma yaptım ve bana en iyisi nordVPN gibi geledi. Sıfır log tutma, birden çok şifreleme tekniği vb. gibi güzel özellikleri var ve internette izlediğim videolara bakılırsa gayet hızlı görünüyor. Hem de Panama kökenli. ABD'de bulunanlar pek önerilmiyor. Ama biraz pahallı.

Yeni konular

Geri
Yukarı