En hızlı web tarayıcısı nedir?

Edge olduğunu düşünüyorum, eski bilgisayarımda Edge'e bakıp bu kadar hız bana fazla deyip tekrar Chrome'a dönmüşlüğümde var😃

Edge'in tüm özellikleri arkaplanı ve arayüzü gayet iyi bu arada, sadece birazcık daha zarif ve tatlı bir görünüşe sahip ama diğer tarayıcılara göre kesinlikle daha yavaştır. Ama arayüzünün gayet iyi olduğunu kabul edelim.

Merhaba hocam. Forumda illaki benim konularımı görmüşsünüzdür. Onca tarayıcı önerisi alma konusu açtım ve herkes Brave, Edge, Chrome, Firefox önerdi. Hepsini denedim fakat, Firefox aralarında en RAM tüketeni idi. Brave 3-4 tane eklentiye rağmen takılma yapıyordu. Edge o kadar övmelerine rağmen siteleri geç açıyordu. En sonunda Chrome'ye geri dönmek istedim ve açıkçası her konuda RAM canavarı dedikleri Chrome az bir oranda RAM tüketiyor. Gayet de stabil ve hızlı. Gizlilik vs. takıntısı olan bazı arkadaşlar var Brave kullanıyorlar, onlara bir şey denmez ama hızlılık ve stabilite istiyorsanız kesinlikle Chrome.

Merhaba hocam. Forumda illaki benim konularımı görmüşsünüzdür. Onca tarayıcı önerisi alma konusu açtım ve herkes Brave, Edge, Chrome, Firefox önerdi. Hepsini denedim fakat, Firefox aralarında en RAM tüketeni idi. Brave 3-4 tane eklentiye rağmen takılma yapıyordu. Edge o kadar övmelerine rağmen siteleri geç açıyordu. En sonunda Chrome'ye geri dönmek istedim ve açıkçası her konuda RAM canavarı dedikleri Chrome az bir oranda RAM tüketiyor. Gayet de stabil ve hızlı. Gizlilik vs. takıntısı olan bazı arkadaşlar var Brave kullanıyorlar, onlara bir şey denmez ama hızlılık ve stabilite istiyorsanız kesinlikle Chrome.
İnternette hız testleri var bakabilirsiniz, Brave aralarından en hızlı ve en güvenlisidir, eski kalmış bir tarayıcı diyemeyiz çünkü kime göre neye göre, ben kullanıyorum öneriyorum arkadaş isterse Edge isterse Chrome veya Brave kullansın tamamen kişiliğine göre, göz zevki hangisini isterse.

Dün oyun oynuyordum bir baktım takılmalar oluyor Görev Yöneticisi'nden baktım en çok RAM yiyen hangi uygulama diye Google Chrome %98 CPU.

Yeni konular

Geri
Yukarı