Windows 10 da en hızlı web tarayıcısı nedir?

Önce araştırın sonra yazın, daha iyi olur.

🇺🇲 Basit Amerikan hikayelerini kendine sakla.
Burger King de MC Donald'ı duman edince yalan haber pompanladı zamanında. Baktılar yine olmuyor, ABD'li bir şirket satın aldı ve sonra tüm o asparagas haberler bir anda yok oldu. Senin tevellutun yetmez.

Herkes sanki bilgileri çok önemliymiş gibi davranıyor. Ben bunu anlamıyorum, ha Opera ha Edge olsun, herhangi bir tarayıcı olsun. Bilgin sızsın sızmasın ne değişiyor ? 1 yıldır Opera kullanıyorum, hiçbir sorun yaşamadım. Bilgilerimide satarsa satsın, adam bana ücretsiz ve kaliteli bir browser sunmuş. Hiçbir işe yaramayacak Türkiye'de yaşayan bir insana, reklam sunmak için aldığı bilgiler kimin umrunda ?

Herkes sanki bilgileri çok önemliymiş gibi davranıyor. Ben bunu anlamıyorum, ha Opera ha Edge olsun, herhangi bir tarayıcı olsun. Bilgin sızsın sızmasın ne değişiyor ? 1 yıldır Opera kullanıyorum, hiçbir sorun yaşamadım. Bilgilerimide satarsa satsın, adam bana ücretsiz ve kaliteli bir browser sunmuş. Hiçbir işe yaramayacak Türkiye'de yaşayan bir insana, reklam sunmak için aldığı bilgiler kimin umrunda ?
Bir düşün kredi kartı bilgilerin çalınıp bütün paran çalınıyor. Umarım bu sebep önemlidir.

Geri
Yukarı