En hızlı Windows 7 sürümü hangisi?

Windows 8.1 Pro x64 veya Windows 10 2019 LTSB kurabilirsiniz. 8.1 hızlıdır ama uygulama desteği bitti artık. Çoğu şey girilmiyor. O yüzden en temiz 10 2019 kurun. Ram falan yeter zaten.

Windows 8.1 Pro x64 veya Windows 10 2019 LTSB kurabilirsiniz. 8.1 hızlıdır ama uygulama desteği bitti artık. Çoğu şey girilmiyor. O yüzden en temiz 10 2019 kurun. Ram falan yeter zaten.
Windows 10 2019 nerden bulurum

Arkadaşlar dediğim gibi eski notebook var. Ben de buna hangi işletim sürümü yazsam normal çalışır?
Intel Core i5-4200U
NVIDIA GeForce GT 740M
8RAM.
Düşük sürüme ihtiyacın yok cillop gibi bilgisayarmış. Ben 528MB RAM takılı pcde Win7 ve WinXP'yi çift sistem olarak bile çalıştırıyorum. Tabiki mükemmel akıcı değil ama çökme olmadığı gibi oyun bile açabiliyorum.

Son düzenleme:
Masaüstünde 4 GB kullanıyorum zaten. İhtiyacım yok, gayet işimi görüyor. Ne RAM yükseltirim ne de Windows 7'den vazgeçerim abi. Klasikciyim ben.

Her zaman en yeni işletim sistemi iyidir. Windows 7 de bir sürü güvenlik açığı var haberin olsun.

Her zaman en yeni işletim sistemi iyidir. Windows 7 de bir sürü güvenlik açığı var haberin olsun.

Güvenlik güncellemelerini de almıyor Windows 7

Güvenlik güncellemelerini de almıyor Windows 7
Eğer Windows'taysan her zaman her güncelleme bi tık daha performans katleder. Windows 7'de tek bir güvenlik açığıyla bile karşılaşmadım. Ama Windows updatedeki beklemekde olan zibilyon tane güncellemeyi yaparsam ilk günden en az 10 tane güvenlik açığı çıkıcağına eminim. Windows 10 kullandım. Ve nefret ettim. Bilgisayarlarınıza eziyet ediyosunuz.

Eğer Windows'taysan her zaman her güncelleme bir tık daha performans katleder. Windows 7'de tek bir güvenlik açığıyla bile karşılaşmadım. Ama Windows Update'deki beklemekte olan zibilyon tane güncellemeyi yaparsam ilk günden en az 10 tane güvenlik açığı çıkıcağına eminim. Windows 10 kullandım. Ve nefret ettim. Bilgisayarlarınıza eziyet ediyosunuz.

Kendi programlarını dahi düzgün çalıştıramayan Windows 7'den devam et o zaman.

Düşük sürüme ihtiyacın yok cillop gibi bilgisayarmış. Ben 528MB RAM takılı PC'de Windows 7 ve Windows XP'yi çift sistem olarak bile çalıştırıyorum. Tabii ki mükemmel akıcı değil ama çökme olmadığı gibi oyun bile açabiliriyorum.

Konudan sapmayalım Windows 7 iyi mi diye bir konu aç orada tartışalım.

Son düzenleme:
Konu Windows 7 sürümlerinin hızları.
Kendi programlarını dahi düzgün çalıştıramayan Windows 7'den devam et o zaman.

Konudan sapmayalım Windows 7 iyi mi diye bir konu aç orada tartışalım.
Bende düşük RAM'de aldığım performansı anlatarak konuya katkı yapdım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı