En hızlı Windows 7 sürümü hangisi?

ISO dosyasını nereden bulabilirim bazı sitelere baktım ama 8.1 Pro sürümünü görebildim sadece.

Windows 8.1 Disk Görüntüsünü (ISO Dosyası) İndir buradan bakabilirsiniz hocam. Bende birkaç hafta oldu W7'den W8.1'e geçtim. Sistem daha hızlandı hem de daha kullanışlı.

Ürün anahtarını kurulum esnasındamı istiyor yoksa kurulumdan sonra da girebiliyor muyuz? Ürün anahtarım yok çünkü KMSpico ile lisanslayacağım.

64 Bit 32 bitten daha fazla RAM tüketiyor diye okumuştum. Eğer öyleyse bana 32 Bit daha iyi olmaz mı? 2 GB RAM var çünkü.

Ürün anahtarını kurulum esnasındamı istiyor yoksa kurulumdan sonra da girebiliyor muyuz? Ürün anahtarım yok çünkü KMSpico ile lisanslayacağım.

64 Bit 32 bitten daha fazla RAM tüketiyor diye okumuştum. Eğer öyleyse bana 32 Bit daha iyi olmaz mı? 2 GB RAM var çünkü.

Hocam lisanslamayı daha sonradan yapabilirsiniz. Sıkıntı olmaz bende o programla lisansladım zaten. Ama kurulumda size Windows 8.1 ürün anahtarı isteyecektir o anahtarı Google de sitelerden bulabilirsiniz.

32 Bit kurman daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı