En iyi 2.El telefon ilanları Temmuz 2016

madenci8080

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
  1. Yazılım ve IMEI sorunlu 15 Ay garantili LG G2 32GB Türkiye kayıtlı ve Türkiye'den alınmış. Yazılım sorunu onarılabilir. Yeniden IMEI atılabilir. Ayrıca Samsung şarj cihazıyla geliyor sanırsam. (Standart sayılabilecek satıcı) (10 üzerinden 7 öneririm)
  2. Sadece yazılım sorunlu G2 32GB Güvenemedim biraz replika cihaz gibi geldi. (Amatör satıcı) (10 üzerinden 4 öneririm)
  3. 2 aylık arka ekran kırık S7 (Amatör satıcı) (10 üzerinden 6 öneririm)
  4. Yüz sensörü bozuk Sony Xperia M4 Aqua (Amatör satıcı) (10 üzerinden 5 öneririm)
  5. 3 Ay Kullanılmış 19 Ay Garantili G4 Stylus (H635) (İyi satıcı) (10 üzerinden 7 öneririm)
  6. Ekranı bozuk, yenilenebilir ve 14 Ay garanti süreli, kutulu, adaptörlü Galaxy J5 (İyi satıcı) (10 üzerinden 7 öneririm)
  7. Ekranı kırık Samsung Galaxy E5 Güvenemedim satıcıya pek. (Amatör satıcı) (10 üzerinden 5 öneririm)
  8. Ekranı gidip gelen LG G3 (Standart sayılabilecek satıcı) (10 üzerinden 5 öneririm)
  9. Yan sanayi bataryalı, ekranı gidip gelen G3 (Standart satıcı) (10 üzerinden 3 öneririm)
Böyle arada paylaşacağım güncel ikinci el ve sıfır cihaz ilanlarını.

Bonus: Replika (Açılırken Android yazıyor) yazılımı bozuk iPhone 6 (Aman uzak durun derim :D) [Link koymadım bilerek].

(Amatör satıcı) = Yazıyı Türkçe kurallarından biraz uzak yazan (örnek: generel Mobil gm4G PLUS), cihaz bilgisi standart satıcı.

(Standart (sayılabilecek) satıcı) = Yazıyı daha düzgün yazan, telefonun hasarını tam olarak tanımlayan, cihaz bilgisi; cihazı tam özellikleri ile kullanabilecek sayılacak kadar iyi olan satıcı.

(İyi satıcı) = Yazıyı Türkçe'ye uygun yazan, telefonun hasarını tam olarak tanımlayan, cihaz bilgisi iyi olan satıcı.

(Profesyonel satıcı) = Telefonun hasarını tam sayılabilecek kadar tanımlayan, en azından Stock ROM atmayı bilen satıcı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı