En iyi 3 Assassin's Creed oyunu

KremJanti

Hectopat
Mirage da hazır çıkmışken şu soruyu yeniden gündem yapma zamanı gelmiş. Öncellikle kendi fikrimi soracak olursanız: Tüm seriyi oynamış bitirmiş sadece son 3 seri hariç çünkü çok baydılar. Hepsi hakkında fikir sahibiyim. Gizlilik açısından kendinizi bir suikastçı hissetme bakımından bence:

1.Unity
2.Assassin's Creed 2
3.Assassin's Creed Brotherhood.

Neden Unity? Çünkü silah kullanımları olsun, hangi düşmanı hangi silahla öldürmek istediğin olsun, bomba çeşitliliği, karakter, kostüm, silah özelleştirme olsun hepsinden öne çıkıyor. Diğerleri de zaten sevme sebebim herkesinkiyle aynı. Sizin listeniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
• Black Flag
• Revelations
• II

Bu konuda AC fanları ne düşünür bilmiyorum ama serinin çoğu oyununu oynamış olmama rağmen AC Revelations oyunu her zaman favorimdi senede bir arada indirip baştan bitiririm.

1 - Assassin's Creed 3
2 - Assassin's Creed Unity
3 - Assassin's Creed 4

Benim ilk 3'üm bu şekilde. Bende Odyssey hariç bütün oyunlarını bitirdim. Odyssey de de yarısına kadar gelip sıkıldım. Bu 3lü benim için serinin vazgeçilmez oyunları. Revelation da yeri ayrıdır bende.

Bu konuda AC fanları ne düşünür bilmiyorum ama serinin çoğu oyununu oynamış olmama rağmen AC Revelations oyunu her zaman favorimdi senede bir arada indirip baştan bitiririm.

İstanbul'da geçmesi bazı kelimelerin Türkçe seslendirilmesi isimlerin Türkçe olması kesinlikle içine çekiyor bence Türk oyuncularını.

1) AC Syndicate
2) AC Odyssey
3) AC Brotherhood (DLC gibi olmasa Revelations)
Hocam Odyssey'in nelerini sevdin, oyunda ne bağladı seni? Ben çok ısınmaya çalıştım olmadı :D Var mı taktik.

Yeni konular

Geri
Yukarı