En iyi 970 hangisi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ortalama bir İngilizceniz var ise Youtube'de yeterince inceleme videosu var.

Overclock.;)
Asus'un 970'inde kutuda OC Edition yazıyor bunu görmediniz mi ? ayrıca şu göz kırpma sevdası ne anlamadım. Göz kırpınca bana bir üstünlük falan mı sağlıyorsun nedir yani ?

Asus'un 970'inde kutuda OC Edition yazıyor bunu görmediniz mi ? ayrıca şu göz kırpma sevdası ne anlamadım. Göz kırpınca bana bir üstünlük falan mı sağlıyorsun nedir yani ?
O.C. potansiyeli en yüksek kartlar genel olarak GALAX HOF kartlar. Hepsi fabrika çıkışında hafif O.C. ediliyor zaten, kast ettiğimiz o değil. :)

O.C. potansiyeli en yüksek kartlar genel olarak GALAX HOF kartlar. Hepsi fabrika çıkışında hafif O.C. ediliyor zaten, kast ettiğimiz o değil. :)
Gidip GTX 970 alan adamın birde overlock yapmayla uğraşacağını sanmıyorum. Bu overlock olayından başka yok mu bari artı bir yönü bu en iyi dediğiniz kartların ?

Her şeyin Türkçe incelemesini bekliyorsanız işiniz uzun beyler. :D
Türkiye'de yaşıyoruz, okullardaki ve oyunlardaki İngilizceyle yarım saatlik incelemelerden adam gibi bir şey anlayacağımızı umuyor musunuz ?

Gidip GTX 970 alan adamın bir de O.C. yapmayla uğraşacağını sanmıyorum. Bu overlock olayından başka yok mu bari artı bir yönü bu en iyi dediğiniz kartların ?

Türkiye'de yaşıyoruz, okullardaki ve oyunlardaki İngilizceyle yarım saatlik incelemelerden adam gibi bir şey anlayacağımızı umuyor musunuz ?
Öğrenen nasıl öğreniyor peki İngilizceyi ? Biz de anamızın karnında öğrenmedik herhalde. Ekran kartlarında O.C. ile uğraşan bir sürü kullanıcı var, sizin için önemsiz olan şey bu kartlarda çoğu zaman pazarlama taktiği olarak kullanılıyor. :) GTX 970 çok iyi bir ekran kartı evet ama herkes olan ile yetinmek istemiyor hâliyle.

O zaman Technopat hiç uğraşmasın yabancı incelemeler var zaten.
Ben onu mu dedim şimdi ? Yani her şeyi başkalarından beklemeyin biraz da siz azmedin demek istedim ama gene yanlış anlaşıldım.

Öğrenen nasıl öğreniyor peki İngilizceyi ? Biz de anamızın karnında öğrenmedik herhalde. Ekran kartlarında O.C. ile uğraşan bir sürü kullanıcı var, sizin için önemsiz olan şey bu kartlarda çoğu zaman pazarlama taktiği olarak kullanılıyor. :) GTX 970 çok iyi bir ekran kartı evet ama herkes olan ile yetinmek istemiyor hâliyle.

Ben onu mu dedim şimdi ? Yani her şeyi başkalarından beklemeyin biraz da siz azmedin demek istedim ama gene yanlış anlaşıldım.
Bu overclock olayı bir alternatiftir, isteyen yapar. Bunu diğer kartlara göre bir artı olarak gösteremezsiniz. En iyisi denildiğine göre birisi 30 birisi 45 fps falan veriyor oyunlarda.Bu overclock denen olayla hiç uğraşmadım ve uğraşmayı da düşünmüyorum. Ayrıca diğer kartların da Overclock yapılmayacağını da düşünmüyorum.

Biz de kötü birşey demedik zaten. İncelemesi olsa fenamı olur ? Technopat kadar ayrıntılı inceleme yapan parmak sayısını geçmez. Kaldıki Türkçe olarak dinlemek beni daha hoşnut eder.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı