GTX 970 En iyi Soğutma ve Performans Sağlayan Marka Hangisi?

GTX 970 ' serisinden hangisinin performansı yüksektir ? (soğutma & performans)

• Oy verenlerin toplamı
    157

Ahmet Hakn

Hectopat
Daha fazla  
Sayın Technopat üyeleri. Başlıkta belirttiğim gibi, Gtx 970 serisinde üretilmiş ekran kartlarının hem performans hem de soğutma sistemi olarak hangisinin daha iyi olduğuna açıklık getirmek için konuyu açtım. Oylarınızla buna açıklık getirelim istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evga FTW ve Giabyte G1 başa baş. Ondan sonra Galax HOF geliyor diye biliyorum. Bunu bu sitede paylaşılmış bir grafik şemasından görmüştüm. Denk gelirsem paylaşacağım.

Geçen cuma msi gtx 970 aldım. Haftasonu full açık kaldı neredeyse sürekli fps oyunları oynadım. Ve maksimum 60 dereceyi gördüm. Seçim sizin :)

En iyisi Galax GTX 970 HOF. 2 adet fazladan phase(faz) var ve PCB çok daha kalın referans tasarıma göre. Bu sayede daha stabil ve yüksek oranda overclock yapılabiliyor. Ayrıca Fan dayanıklılığı yüksek ( Enter Bearing) , sessizlik çok iyi (Fluid Dynamic Bearing). Kullandığı bileşenler (HOF serisindeki) çok iyi. Sıcaklık değerleri hayli düşük.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı