En iyi AC oyunu nedir?

Sevmicenk

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar AC Unity oynadım ve çok zevkliydi hissi falan hikayesi ama şu an Odyssey oynuyorum çok farklı Assassin's's Creed oyunu gibi değil. Unity'den çok zevk aldım benzer zevki alabileceğim AC serisinden oyun varsa söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Unityden zevk aldıysanız AC köklerini seviyorsunuz demektir. En sevilen serilerden biri Black Flag onu oynayabilirsiniz. Grafiğe çok takılmayacaksanız ilk oyundan başlayabilirsiniz seriye, Brotherhood falan iyidir.

Neredeyse bütün oyunlarını oynamış biri olarak Black Flag dan aldığım zevki hiçbirşeyden alamamıştım, ta ki odyssey e kadar. Oyundan o kadar keyif aldım ki bitirdikten sonra bile oynamaya devam etmiştim. Yakın zamanda Valhalla aldım ama ilk başlrı çok sarmadı. Ara ara oynuyorum umarım içine alabilir beni.

Arkadaşlar AC Unity oynadım ve çok zevkliydi hissi falan hikayesi ama şu an Odyssey oynuyorum çok farklı Assassin's's Creed oyunu gibi değil. Unity'den çok zevk aldım benzer zevki alabileceğim AC serisinden oyun varsa söylerseniz sevinirim.
Unity'den sonra bir tık değişti AC serisi ama Unity'den zevk aldıysan teması açısından benzerliğinden AC Revelations kesin seversin.

Unity 'i seven de cindir bu arada ya. Hikaye olarak AC 2, Brotherhood ve Revelations en iyisi.
AC 3, Rogue ve Unity birbiriyle bağlantılı yani Unity'nin hikayesini tam kavramak için 3 ve Rogue'yu oynamak gerek.

Ben oynanış olarak Black Flag'ı seviyorum mekanikleri iyi aynı şekilde Assassins Creed 3'de o şekilde. AC serisinde bitirmediğim iki oyun var birisi Unity diğeri ise Syndicate. İkisi de pek sarmadı beni.

hocam ezionun olan seriler çok iyidir ayrıca revalations çok iyidir istanvulda geçen bir oyun tavsiye ederim eğer bunlar eski gelirse oddysey veye origins oynayabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı