En iyi GTA oyunu nedir?

Evet optimizasyon bayağı bir kötü. Ama ayarları düşüğe çektiğimde 50 FPS görüyorum yaklaşık.

Yükseltme yapıldı mı bilmiyorum ben küçüktüm kasa ilk alındığında. :D benden 2 yaş küçük sistem.

Yapılmıştır hocam sistem özellikleriniz nedir?

Hepsi dönemine göre oldukça iyiydi. Gidip de 2013'te çıkmış olan GTA 5'i, 2001'de çıkmış olan GTA 3 ile kıyaslamaya kalkışmamalı bence kimse.

Ama hikayesel bakarsak en kötüsü GTA 5. Direkt hikaye yapmasalarmış da olurmuş, o derece kötü.
Tipik basit bir Amerikan hikayesi. GTA IV'ün hikayesi ve o hikayeyi yaşatan şehrini hiçbir GTA oyunuyla değişmem.

GTA V öncesi GTA oyunları çok eskidi artık. Hatta GTA V bile eskidi. Açın bir GTA Vice City'yi oynayın mesela, inanılmaz sıkıcı ve tekdüze gelecektir günümüz için, oyunun mekanikleri 20 yıllık. O yüzden bu konudaki çoğu mesajın duygusallıkla yazıldığını düşünüyorum. Hikâye ve müzikler kişisel tercihe bağlı olarak değişebilir ona bir şey diyemem fakat objektif olunduğunda geriye kalan tüm konularda GTA V diğerlerinden daha iyi.

10 yıldır sürekli olarak gördüğümden ve GTA 6'nın çıkışı çok geciktiği için GTA 5'ten tiksinti geldi.

Grafik: GTA V. Malum en son çıkan haliyle en iyi grafiğe sahiptir.

Fizik: Ben hiçbirinin fiziğini beğenmiyorum. Gerçekçilik hissiyatı vermiyorlar. En çok araba kullanılan oyunda arabalar kutu meyve suyu gibi gidiyor.

Hikaye: En iyi hikaye GTA San Andreas. En zayıf ise GTA III. GTA 3 araba yaptık sürün temalı bir oyun olmuş. Ana karakter konuşmuyor falan. 1 - 2 saat oynayıp daha fazlasına katlanamamıştım.

Karakterler: GTA VC. Tommy, Lance, Ken Rosenberg, Ricardo Diaz, Sonny Forelli, Avery Carrington, Albay Cortez, Mercedes Cortez ve Kent Paul.

Açık dünya: GTA V. Açık dünyası çok iyi olduğundan hala oynanıyor.

Atmosfer: GTA San Andreas.

Görevler: GTA V en iyisi. En tiksindiğim ise GTA IV görevleridir. Oyunun final görevinde bug var. Böyle bir şey nasıl mümkün olabilir. Çıldırmamak elde değil.

Müzikler: GTA girince araç radyosunu kapar kendi müziğimi açarım. O yüzden müziklerle ilgili yorum yapamayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı