En İyi Android Arayüzü Hangi Markada?

Bu konudan çıkarımım Xiaomi telefon almam yönünde oldu. Birçok kişi onu önermiş. Başta Samsung düşünüyordum. Huawei de düşündüm ama Xiaomi daha çok övülmüş.

Bu konudan çıkarımım Xiaomi telefon almam yönünde oldu. Birçok kişi onu önermiş. Başta Samsung düşünüyordum. Huawei de düşündüm ama Xiaomi daha çok övülmüş.
Çok yerinde karar. Benim şahsi görüşüm Samsung arayüzü Xiaomi arayüzü ile kıyas bile edilmeyecek kadar kötü. 10 üzerinden puanlayacak olsam Samsung 3 Xiaomi 8 puan alırdı herhalde. Fark o derece fazla. İkisinide uzun uzun deneyimledim. Şuan Galaxy S8 var. Ve tamamen hayal kırıklığı.

Çok yerinde karar. Benim şahsi görüşüm Samsung arayüzü Xiaomi arayüzü ile kıyas bile edilmeyecek kadar kötü. 10 üzerinden puanlayacak olsam Samsung 3 Xiaomi 8 puan alırdı herhalde. Fark o derece fazla. İkisinide uzun uzun deneyimledim. Şuan Galaxy S8 var. Ve tamamen hayal kırıklığı.

Teşekkür ederim cevabın için. Peki Xiaomi önerecek olsan, benim kısıtlı bir bütçem var da şu iki telefondan hangisini önerirdin?

Xiamoi Redmi S2 32 GB
Xiaomi Redmi 7A 32 GB

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı