En iyi Android klavyesi hangisi?

16:9 ekran için Xperia klavye mükemmel, 16:9 ekrandan sonra klavye elin altında kalıyor, burada Swiftkey çok işe yarıyor alta boşluk koyarak.

Çeşitli üreticiler çeşitli klavyeler kullanıyor Sony ve Samsung kendi klavyelerini kullanırken HTC Huawei vb bazı firmalar marketten klavye koyuyor.

Aslında hepsi aynı ama aynı zamanda farklı Microsoft satın alana kadar swiftkey çok güzeldi ne yaptılarsa artık eskisi gibi yazamıyorum bütün klavye uygulamalarını denedikten sonra en rahat ettiğim ve hızlı yazdığım gboard. Screenshot_20200604_001752_com.opera.browser.beta.jpg

Çeşitli üreticiler çeşitli klavyeler kullanıyor Sony ve Samsung kendi klavyelerini kullanırken HTC Huawei vb bazı firmalar marketten klavye koyuyor.

Aslında hepsi aynı ama aynı zamanda farklı Microsoft satın alana kadar swiftkey çok güzeldi ne yaptılarsa artık eskisi gibi yazamıyorum bütün klavye uygulamalarını denedikten sonra en rahat ettiğim ve hızlı yazdığım gboard. Eki Görüntüle 581938
Google Pixel 4'te GBoard kullanıyor...

Android Klavye kullanıyorum. Benimki de SwiftKey ile gelmişti ama silip stock ile devam ettim. Çünkü Bir metine bastıktan sonra geç geliyor klavye ama stokta bir sorun yok...

Yeni konular

Geri
Yukarı