En iyi anime hangisi?

Akatsuki no yona, zetsuen no tempest, haikyuu. Dram dozu az takılıyorum. Bazen hiç. Plastic memories ve angel beats gibi animelerden sonra uzak duruyorum. Fazla etkileniyorum.

Bir tür belirtmeden buna cevap vermek zor tamamen zevkler ve renkler meselesi, gerçi tür belirtilse bile durum değişmez. Bu nedenle en iyisi değil de bence en iyisi diyerek şuraya birkaç anime bırakayım.
Naruto, No Game No Life, Mahouka Koukou no Rettousei, Made in Abyss, Overlord, Boku no Hero Academia. Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo. Saiki Kusuo no Ψ-nan. One Punch Man.
Fairy Tail, Steins;Gate , Death Note, Magi: The Labyrinth of Magic, Shingeki no Kyojin, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu ve niceleri...

Bence kesinlikle Monster animesidir. Bütünüyle 10/10 verdiğim şu anlık tek animedir. Eğer izlemediyseniz kesinlikle öneririm.

"En iyi" tartışmaları bitmez ama konu hazır animeyken kendimce tavsiye vereyim.

Eğer eskiden atari salonlarında vakit geçirdiyseniz, hagar ya da mustafa kelimelerini duyunca gözleriniz parlıyorsa Hi Score Girl'ü kesin tavsiye ediyorum.

Deat Note'un konusu çok klasik ama anlatım tekniği iyi ve tokyo ghoulmu 1.sezon farklı 2.sezon farklı 1.sezon 2.sezona geçince ilk 10 bölüm bir şey anlayamıyorsun her 15 dk da bir fight oluyor ve hepsi kötü bence.
Bence en iyisi jojo bizzare adventure 1999 yılından kalma anime onu günümüzün çizimleri ile çizmişler ve tek kişiye kalmıyor aile bağı ile gidiyor 1.sezonda 1.jojo ölüyor 2.jojo ise 2.sezonda yaşlanıyor ve yanında 3.jojo var isterseniz animedeki güzel bir fight ı atayım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı