En iyi anime nedir?

Türlere göre ayırabilirim ben.
Aksiyon: Fate zero
Komedi: Saiki K
Gizem: Attack on titan
Romantizm: Kamisama Hajimemashite
Dram: Clannad
İsekai: Mushoku Tensei
Psikolojik: Evangelion
Korku: Another (zaten pek yok)
Macera: Akatsuki no yona

Bahsettiğin karakterin ölüp Kaguya'nın ortaya çıkmasında hak veriyorum. Ama diğer yazdıkların zaten anime de anlatılıyor. İyi izlememişsin.

Türlere göre ayırabilirim ben.
Aksiyon: Fate Zero
Komedi: Saiki K
Gizem: Attack on titan
Romantizm: Kamisama Hajimemashite
DRAM: Clannad
İsekai: Mushoku Tensei
Psikolojik: Evangelion
Korku: Another (zaten pek yok)
Macera: Akatsuki no yona

Korku olarak When They Cry serisi daha başarılı. Korkunç değil ama bilememenin verdiği bir korku var.

Bahsettiğin karakterin ölüp Kaguya'nın ortaya çıkmasında hak veriyorum. Ama diğer yazdıkların zaten anime de anlatılıyor. İyi izlememişsin.

Eee şey nasıl söylenir bilmiyorum Naruto + shipuuppuden'i 20-21 kez bitirdim (seri bulamamıştım bulduklarım sarmamıştı yani gerçekten hayatsızlık bu )

Çizimlerin kötü olması seni rahatsız ediyorsa 200.bölüme kadar zevk alman zor.
Çizim pek sorun değil aslında ama gerçekten ruhum çekiliyormuş gibi geliyor izlerken. O kadar sıkıcı buluyorum.

Eee şey nasıl söylenir bilmiyorum Naruto + shipuuppuden'i 20-21 kez bitirdim (seri bulamamıştım bulduklarım sarmamıştı)
Tamam dostum, hafızanı tazeleyeyim o zaman, hatırladığım kadarıyla. Kaguya'yı yenemediler hiçbir zaman, Hagoromo'dan aldıkları Six Path gücü sayesinde güç bela mühürlediler. Kakashi'nin DMS'inin çok büyük bir etkisi var bunda. Bir de Obito ile savaştıkları ve Kaguya ile savaştıkları güçleri arasında bayağı bir fark var. Bildiğin yarı Otsutsuki oldular Kaguya ile dövüşürken. Hatta Madara ile savaşırken Six Path gücüne erişmişlerdi ama Madara'yı yenememişlerdi. Hatta o yüzden Siyah zetsu, Madara'yı arkasından bıçakladı. Yazar kendisi itiraf etti bunu.

Obito'ya gelecek olursak Obito zaten ölmeden önce ölmek istediğini söyledi. Hatta bunun ünlü bir paneli varda geçen o panele denk geldim, oradan hatırlıyorum. Kakashi'yi kurtarıp kendisini kurtarmamasının sebebi de günahlarının bedelini çekmek istemesiydi. Dünyaya çok zarar verdi çünkü. Bahsettiğim panel bununla alakalıydı yanlış hatırlamıyorsam. Ve ölüp Rin'in yanına gitmeyi istiyordu.

Çizim pek sorun değil aslında ama gerçekten ruhum çekiliyormuş gibi geliyor izlerken. O kadar sıkıcı buluyorum.
Herkes beğenecek diye bir şey yok sonuçta hocam. Zaten herkese hitap eden bir anime yapılması imkansız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…