En iyi anime nedir?

Gece yarısı sezon finali mi yayınlanır.
Anime: Maou Gakuin
2 Sezon
1. Sezon: 13 bölüm
2. Sezon: 12 bölüm Final Sahnesinde Milita'nın gelişi aşırı iyiydi

Dostum izlemediysen neden 500 filler var diyorsun ki? Gelip burada bana forum sitesindeki bir adamın 500 filler var dedi diye uzatıyorsun filler sayısı bu diye. 1100 bölümlük animenin %50 filler barındırması sana mantıklı geliyor mu? İki seriyi de yalayıp yuttum, kimse kusura bakmasın ama Narutonun filler oranı( Filler sayisi/Tum bolum) narutoya göre çok çok fazla. Benim anlatmak istediğim olay bu. Seriyi 60 bölüp izleyip hiçbir kaynağa bakmadan 500 bölüm filler var demen mantıklı mı?
Tekrar alıntı yapayımmmmm Namaste.
...ben izlemedim sonuçta. Üçüncü elden bir kaynak sunuyorum.

Ben gördüğümü söyledim sadece.
Dediğim gibi. Siz nasıl takip ediyorsanız Donanım'daki bir izleyici de takip ediyor. Ben bu mantıkla sundum size "kanıt" olarak.

Bleach, Naruto, OP olacak o. Belki OPM'de ekleriz. :)

750 küsür bölümlerdeyim, izleyince sarıyor ama izlemeyince de aratmıyor kendini seri.

OP hikayesi tey 300-400 bölümden sonra açılıyor, ölme eşşeğim ölme.
Önceki bölümler mürettebat üyelerini toplamak ve problemleriyle yüzleşmekle geçiyor.

50-60 bölüm izleyerek bir şey göremiyorsun hikaye namına, sorun serinin uzun olması.
Ömür biteeer OP bitmez yiğenim. Eğer 400. Bölüm gibi açılıyorsa 400 bölüm atlayıp izleyebilirim :D.

Tamamdır dostum, sen Çöp Piece'ini izleyip "analiz etmeye" devam et. Sana iyi günler :).
understandable-have-nice-day.gif

Geri
Yukarı