En iyi anime nedir?

Tamam dostum, hafızanı tazeleyeyim o zaman, hatırladığım kadarıyla. Kaguya'yı yenemediler hiçbir zaman, Hagoromo'dan aldıkları Six Path gücü sayesinde güç bela mühürlediler. Kakashi'nin DMS'inin çok büyük bir etkisi var bunda. Bir de Obito ile savaştıkları ve Kaguya ile savaştıkları güçleri arasında bayağı bir fark var. Bildiğin yarı Otsutsuki oldular Kaguya ile dövüşürken. Hatta Madara ile savaşırken Six Path gücüne erişmişlerdi ama Madara'yı yenememişlerdi. Hatta o yüzden Siyah zetsu, Madara'yı arkasından bıçakladı. Yazar kendisi itiraf etti bunu.

Obito'ya gelecek olursak Obito zaten ölmeden önce ölmek istediğini söyledi. Hatta bunun ünlü bir paneli varda geçen o panele denk geldim, oradan hatırlıyorum. Kakashi'yi kurtarıp kendisini kurtarmamasının sebebi de günahlarının bedelini çekmek istemesiydi. Dünyaya çok zarar verdi çünkü. Bahsettiğim panel bununla alakalıydı yanlış hatırlamıyorsam. Ve ölüp Rin'in yanına gitmeyi istiyordu.

Biliyorum ama Obito ölmese ve Madara da bitse güzel olurdu

En sevdiğim 10 anime:
Maou gakuin.
Tensura.
When they Cry.
Oshi no KO.
One piece.
Jojo.
Solo leveling ( gelsin artık )
Demon king daimao.
DxD.
Tokyo ghoul ilk 2 sezon.

Kalitesiz bir seri gereksiz filler bölümler uzatılmış boş savaşlar final berbat devam ettiği seri 0/10
Ama düşüncene saygı duyuyorum.

Kalitesi kişiden kişiye değişir fakat filler bölümlerinin sadece ilk sezonda uzatıldığını düşünüyorum, boruto zaten :)

Yeni konular

Geri
Yukarı